Хворий на афазію Брюс Вілліс склав заповіт

Актор розподілив свої багатомільйонні статки 

Брюс Вілліс серйозно ставиться до погіршення стану свого здоров’я та готується до будь-якого розвитку сценарію життя. Актор переписав заповіт за декілька днів після того, як у нього діагностували тяжку хворобу — афазію. Афазія — це розлад мови, що виникає після пошкодження мозку. Через нього погіршуються мовні та когнітивні здібності.

Як повідомляє інсайдер виданню Radar, Вілліс поділив свої статки, котрі оцінюються у 250 мільйонів доларів, між членами родини.

Брюс Вілліс вирішив розподілити кошти між своєю нинішньою сім’єю та доньками від Демі Мур. Щоправда, Румер, Скаут і Таллула можуть претендувати лише на один мільйон доларів кожній. Решта коштів дістануться дружині Брюса — Еммі Гемінг та їхнім спільним донькам.

«Він вважає, що Румер, Скаут і Таллула отримали найкраще з того, що він міг запропонувати у фінансовому плані протягом свого життя. Заповіт Брюса було перероблено багато років тому після того, як він одружився з Еммою 2009 року. Було внесено зміни після народження дітей, а потім знову, коли стало ясно, що здоров’я Брюса погіршується», — розповідає інсайдер.

Як зазначає інсайдер, Вілліс ухвалив таке рішення, бо хоче подбати про свою нинішню сім’ю. Актор переконаний, що доньки від Демі Мур у змозі самі себе забезпечити, адже заробляють чималі кошти. У разі чого його колишня дружина, статки якої оцінюються у 200 мільйонів доларів, зможе підтримати дівчат.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали