В Україні відзначають День захисників і захисниць

Дякуємо кожному та кожній, хто боронить нашу землю 

Сьогодні Україна вперше відзначає День захисників і захисниць у нову дату — 1 жовтня. Як напередодні зазначив президент Володимир Зеленський, це день усіх, хто бʼється заради держави; усіх, хто додає сили Україні; усіх, хто віддав своє життя заради України. Вперше вся країна на хвилину зупинилася, щоб мовчанням вшанувати подвиг тих, хто загинув, захищаючи нашу державу.

«Ні планово, ні аварійно ніхто не має й не зможе «відключити» нашу стійкість, витримку, міцність, відвагу. Вони не мають терміну дії, кінцевої дати чи крайньої точки, після якої ми припинили б спротив і боротьбу, окрім однієї — нашої перемоги».

З нагоди Дня захисників і захисниць головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний звернувся до кожного з наших героїв: у формі Збройних сил України, Національної гвардії, Служби безпеки, Держприкордонслужби.

«Захисник та Захисниця — це не просто слова. Це важка робота — щохвилини, щогодини, щодня. Для Перемоги. Це боротьба, біль, кров і сльози заради майбутнього. І це рідна земля, що дає силу, лікує та захищає. Це плече побратима і посестри. І головне — це ви. Надлюди, які тримають нашу землю, небо та море».


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали