«Усе смакувало як мокрий картон», — Стенлі Туччі про боротьбу з раком язика

Зірка фільму «Диявол носить Prada» розповіла про перебіг хвороби та її наслідки

Стенлі Туччі зізнався, що три роки тому боровся з раком язика. Після трьох курсів променевої терапії він почав втрачати апетит, пізніше стали турбувати запаморочення та з’явилися виразки в роті. Коли актор вилікувався, він повністю змінив свій погляд на їжу. Про це Стенлі Туччі написав у книзі «Смак: моє життя крізь їжу», повідомляє New York Times. 

«Я маю на увазі, якщо ви не можете їсти та насолоджуватися їжею, то як будете насолоджуватися чимось іншим?» — розповів актор. 

Стенлі Туччі додав, що все тоді смакувало йому як «мокрий картон, зверху якого — чиїсь екскременти». Однак він стверджує, що більше боявся назавжди втратити почуття смаку, ніж померти. Після завершення лікування актор почав вести кулінарне шоу «Стенлі Туччі: у пошуках Італії» на CNN і розповів, що навіть тоді в нього виникали труднощі.

«Це було важко, тому що я відчував смак усього, але не завжди міг проковтнути їжу», — поділився актор. 

Він розказав про випадок, коли протягом 10 хвилин жував тосканський стейк і тільки потім зміг його проковтнути. Іноді траплялося, що Стенлі просто позбувався їжі, відчуваючи до себе огиду за такий вчинок. Однак актор запевняє, що не збирається припиняти участь у шоу. 

Нагадаємо, Стенлі Туччі — це американський актор, який знімався у фільмах «Диявол носить Prada», «Голодні ігри», «Бурлеск» та інших. Актор є володарем BAFTA та «Золотого глобусу», він двічі отримував премію «Еммі». У 2009 році Стенлі Туччі номінували на «Оскар» за роль у трилері «Милі кості».

Текст: Валерія Шебела


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы