5 фактів про фільм «Диявол носить Prada», яких ви не знали

10 років тому на екрани вийшла культова стрічка про модний глянець

Якщо фільм розповідає про модну індустрію або людей, які якимось чином з нею пов’язані, то костюми, бренди та стайлінг головних героїв мають значення. Автори серіалів «Секс і місто» та «Ugly Betty», стрічок «Шопоголік» та «Диявол носить Prada» добре це розуміли, тому зробили художником по костюмах Патріцію Філд.

Відома стилістка та костюмер в недавньому інтерв’ю розповіла про те, як створювались образи Меріл Стріп, Енн Хетевей та Емілі Блант. До речі, за ці самі образи її номінували на премію «Оскар».

1. Образ головного редактора Міранди Прістлі створювався під впливом Донни Каран

«Після знайомства з Меріл Стріп, вивчення її зовнішності та характеру, перше, що спало мені на думку – це перші колекції Донни Каран. Її бренд відомий легкими силуетами, її сукні підкреслювали сильні сторони фігури і приховували недоліки. Донна вміла зробити жінку красивою і сильною, і водночас, не схожою на героїню серіалу «Династія». Звісно ж, я одягала Меріл не лише в Donna Karan, але ця марка була ключовою».

2. Образ Енді (Енн Хетевей) був би неповноцінним без Chanel

«Я показала людям із Chanel, котрих я добре знала, сценарій і вони були в захваті. Для них це була хороша пропозиція, оскільки модний дім якраз хотів охопити молодшу аудиторію, вони прагнули бачити одяг Chanel на молодих дівчатах. Коли я зустрілась з Енн Хетевей, я одразу зрозуміла, що вона – дівчина в стилі Chanel, а не, скажімо, в стилі Versace».

3. Розкішну шубу для головного редактора знайшли… в російському магазині

«У мене є знайома дама з Росії, котра на той момент якраз відкрила свій магазин хутра в Нью-Йорку. Вона люб’язно надала мені цю розкішну і дорогу шубу для Меріл Стріп. Знаєте, коли мова йде про одяг класу «люкс», завжди потрібні особисті зв’язки».

4. Емілі Блант була найбільшим шопоголіком з усіх акторів

«Емілі справді любила всі речі, аксесуари та бренди, в які ми її одягали», – розповіла Філд про виконавицю ролі секретарки. «Емілі виконувала роль дівчини, котра схиблена на моді, і це їй вдалось дуже правдоподібно, оскільки такою вона і була в реальності».

5. Одяг допоміг актору Стенлі Туччі зрозуміти свого персонажа Найджела

«В одному з інтерв’ю Стенлі розповів, що спочатку абсолютно не розумів, кого ж йому доведеться грати (у фільмі його персонаж – права рука головного редактора). За його словами, після першої ж примірки костюмів, які я йому підібрала – все стало на свої місця».


Реклама

Популярні матеріали

Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Наука, наукині й ШІ в Україні


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали