ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ИРАКЛИ МАКАЦАРИЯ: «ЕСЛИ Я ЖИВУ С ЧЕЛОВЕКОМ, ДЛЯ...

7 УЮТНЫХ КНИГ, ОТ КОТОРЫХ НЕВОЗМОЖНО ОТОРВАТЬСЯ...

КОРОЛЕВСКИЙ УКАЗ: ПРИНЦ ГАРРИ И МЕГАН МАРКЛ НЕ...

INSTAGRAM-ЗВІТ: ЯК КАТЯ ОСАДЧА ТА ЮРІЙ ГОРБУНОВ...

Новою головою Держкіно стала заступниця запорізького губернатора

Конкурс проводило Національне агентство України з питань державної служби

Фото: Запорізька ОДА

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Кабінет міністрів на засіданні 29 січня призначив Марину Кудерчук новою головою Державного агентства України з питань кіно. Про це повідомив міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський у своєму Telegram-каналі.

«Уряд призначив головою Держкіно Марину Кудерчук», — написав Бородянський.

Марина Кудерчук

Колишнім головою Держкіно був Пилип Іллєнко, якого звільнили 21 серпня.  У жовтні уряд оголосив конкурс на цю посаду. Однак вже в листопаді генеральний продюсер Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, яка залишалась єдиною кандидаткою, не пройшла співбесіду в НАДС. 2 грудня було оголошено повторний конкурс.

Марина Кудерчук за освітою — спеціаліст в області економіки і права, магістр державного управління. Закінчила Бердянський університет підприємництва. З 2003 до 2017 року вона працювала податковим, а потім екологічним інспектором. 

Із кіноіндустрією її пов’язує лише робота заступником директора та директором комунального закладу «Кіноконцертний зал ім. О. Довженка» Запорізької міської ради в 2017–2019 роках. Кудерчук також була серед організаторів Запорізького міжнародного кінофестивалю. Із 7 листопада 2019 року вона обіймала посаду заступника голови Запорізької ОДА з аграрних питань. 

В електронній декларації Кудерчук за 2018 рік зазначений будинок в Михайлівці площею 89,13 кв. м, яким володіє на правах спільної власності. Банківські рахунки, автомобілі та готівкові кошти не вказані. Єдиний дохід за 2018 рік – це зарплата директора кіноконцертного залу імені Довженка в Запоріжжі (106 тисяч 689 грн).

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Иракли Макацария: «Если я живу с человеком, для меня имеет большое значение вдыхать его аромат»

Це офіційно: оголошено результати перепису населення України