«Укрзалізниця» та UNITED24 запускають продаж квитків на перші потяги до деокупованих міст

На честь звільнення Херсону, з мрією про Сімферополь

«Укрзалізниця» та фандрейзингова платформа UNITED24 оголосили про старт проєкту «Квитки до перемоги». У його межах можна купити благодійний квиток на перші три рейси потягів зі столиці до п’ятьох міст: уже звільненого Херсону, а також до Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя. Рейси здійснюватиме легендарний «Потяг до перемоги», вагони якого присвячені подвигам людей на тимчасово окупованих територіях. 

Квитки до перемоги

«Квитки до перемоги» можна оформити на сайті партнерів ініціативи. Маршрут відкриється після звільнення міста або регіону від тимчасової окупації. За 12 годин до здійснення рейсу на електронну адресу, вказану під час оформлення квитка, «Укрзалізниця» надішле інформацію про вагон, місце, дату та час відправлення потяга. 

«Ми думали над проєктом, який символізуватиме надію українців на якнайшвидшу деокупацію наших міст, віру в ЗСУ та в те, що вся Україна буде звільнена, — говорить Ярослава Гресь, координаторка платформи UNITED24, співзасновниця агенції Gres Todorchuk. — Тож "квиток до перемоги" можна купити сьогодні, зберігати як символ і скористатися ним одразу після деокупації міст. І особливе щастя запускати цей проєкт, знаючи, що квитками Київ — Херсон можна буде скористатися вже найближчим часом». 

Щоб придбати квиток, потрібно обрати маршрут, рейс та клас вагона, заповнити особисті дані та зробити благодійний внесок. Доступні три види квитків: «Плацкарт» — за внесок 1000 грн, «Купе» — за внесок 2000 грн та «Люкс» — за внесок 5000 грн. Усі квитки благодійні: кошти від їхнього продажу в повному обсязі будуть переказані через фандрейзингову платформу UNITED24 на закупівлю last-mile-транспорту — автівок, які допоможуть сполучити міста й селища на деокупованих територіях з найближчими залізничними вузлами. А звідти потяги «Укрзалізниці» доставлять пасажирів у будь-яку точку країни.

Потяг до перемоги

«З 24 лютого евакуація вагонами "Укрзалізниці" врятувала життя чотирьом мільйонам українців. Наша наступна  задача — повернути їх усіх додому, — говорить Олександр Камишін, голова правління "Укрзалізниці". — Нам знадобилися рекордні 29 днів для відновлення знищеного мосту на шляху до Ірпеня; до Балаклії ми заїхали поїздом уже на третій день після звільнення; до Куп’янська навіть не стали чекати відновлення мосту і розробили мультимодальний обхідний шлях. Залізничники докладають усіх зусиль, щоб на деокуповані українські землі якнайшвидше повернулися українці. Херсон, Маріуполь, Сімферополь, Луганськ та Донецьк на черзі, бо ніщо не зупинить поїзд, час якого настав».

Усі рейси в рамках проєкту здійснюватиме «Потяг до перемоги», вагони якого українські митці розписали ілюстраціями, що зображають подвиги героїв на тимчасово окупованих територіях України. Від 23 серпня потяг подорожував усіма регіонами України, а в листопаді вирушив у міжнародну подорож до Молдови. 


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали