Український режисер Микита Берег створив відео із закликом про збереження спадщини України

«Говоріть, дійте, допомагайте. Зупиніть знищення всесвітньої спадщини! Зупиніть війну!»

Український режисер Микита Берег приєднався до лав митців, які підтримують Україну  боротьбі з Росією. Режисер створив відео, в якому показав інтерес до наших краєвидів закордонних колег та артистів, продемонструвавши найгучніші роботи, які були зняті в найбільших містах України. Згодом краса цих місць змінюється відео, на яких російська армія нищить наші будинки та інфраструктуру. В кінці ролику його автор закликає розповсюджувати інформацію про війну, допомагати, підтримувати та боротися, аби захистити спадщину України.

«Улюблена країна популярних артистів, брендів, режисерів, постановників і продюсерів з усього світу. Місце, де було знято незліченну кількість дивовижних робіт. Протягом багатьох років ці унікальні приміські зони, монументальні мости та чудові площі допомагали створювати видатне мистецтво для мільйонів. Зараз вони страждають від російської агресії. Зараз їх жорстоко бомбить російська армія.

Ці місця потребують нашої допомоги. Їм потрібен світ, щоб повернути їм послугу. Будь ласка, не мовчіть. Говоріть, дійте, допомагайте. Зупиніть знищення всесвітньої спадщини! Зупиніть війну!» — йде мова в підпису до відео Микити Берега.

 

Реклама

Популярные материалы

Небанальні весільні сукні від українських брендів


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Читайте також
Популярні матеріали