Український дизайнер Руслан Багінський отримав листа від Букінгемського палацу

Теплі слова з Великої Британії

Український дизайнер Руслан Багінський, який у серпні створив капелюшок для королеви Великої Британії Єлизавети ІІ, отримав офіційного листа-відповідь з Букінгемського палацу. У ньому заступник секретаря короля Чарльза ІІІ Девід Хоган-Херн розповів, що покійна королева була зворушена подарунком з України.

«Думаю, ви хотіли б знати, що я мав можливість показати Її Величності ваш чудовий подарунок — український капелюшок, який вона з вдячністю прийняла в серпні в замку Балморал. Я знаю, що покійна королева була дуже зворушена цим добрим жестом», — говориться у листі.

Девід Хоган-Херн завершив звернення «найтеплішими побажаннями» Руслану, Володимиру Зеленському, Міністерству закордонних справ та всьому українському народу.

Текст листа Руслан Багінський опублікував у Instagram, а в дописі зазначив, що це історичний момент для нього та його команди, який назавжди відзначив їхню роботу.

Руслан Багінський

«Коли ми мали честь зробити капелюх для Її Величності королеви Єлизавети ІІ, ми не могли уявити, що він стане одним з останніх, отриманих у замку Балморал. Наші серця досі розбиті втратою Її Величності, та ми навіки збережемо цю королівську відповідь».

Нагадаємо, що Єлизавета ІІ померла 8 вересня у своїй резиденції у Балморалі.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали