В якому місті України проводитимуть Євробачення-2023

Після грандіозної перемоги Kalush Orchestra

Сьогодні у Турині відбувся фінал 66-го Євробачення, у якому змагалися представники 25 країн. Перемогу здобув український гурт Kalush Orchestra з піснею «Stefania». Після цього в офіційному Instagram-акаунті Володимира Зеленського з`явилося привітання гурту та плани щодо проведення пісенного конкурсу в Україні.

«Наша мужність вражає світ, наша музика підкорює Європу! Наступного року Україна прийматиме Євробачення! Втретє у своїй історії. І вірю — не востаннє. Ми зробимо все, щоб одного разу учасників та гостей Євробачення приймав український Маріуполь. Вільний, мирний, відбудований!»

Instagram: @vitaliyklitschko

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко також повідомив, що слід думати про місце проведення Євробачення-2023.

«Ми не сумнівалися. Хлопці, Kalush, ви круті! Сміливість — це бути українцем. Це не упускати жодної можливості, щоб сказати світові правду. Пишаємося! Дякую за підтримку, світе! Починаємо думати, де саме в Україні проводити Євробачення-2023», — написав Олександр.

Тим часом мер Києва Віталій Кличко повідомив, що планує проведення конкурсу у столиці: «Kalush Orchestra, я знав і не сумнівався, що можу дивитися у завтрашній день. Дякуємо за ваш талант, вашу сміливість, за гідне обличчя України. Ви показали, що українці — нація переможців і що цивілізований світ — з нами. Наступною буде Перемога України у боротьбі за свою землю та своє майбутнє! А Київ знов готується до проведення Євробачення. Ми знаємо, як це робити».

 


Реклама

Популярные материалы

10 новинок на літо від українських брендів


Правильні дії під час та після атаки


Схуднути за 7 днів: ефективне та просте тренування


Читайте також
Популярні матеріали