Kalush Orchestra після виступу на Євробаченні закликав врятувати Маріуполь та «Азовсталь»

Під час пресконференції гурт також нагадав про порятунок Маріуполя

Гурт Kalush Orchestra після виступу на Євробаченні.закликав врятувати зруйноване російською армією місто Маріуполь і «Азовсталь».

«Я прошу кожного з вас, будь ласка, допоможіть українському Маріуполю, допоможіть «Азовсталі» прямо зараз!» — закликав Олег Псюк зі сцени Євробачення в Турині.

Після виступу в усьому світі збільшилася кількість пошукових запитів за словами «Маріуполь» і «Азовсталь».

На пресконференції Олег Псюк заявив, що  заклик врятувати українських бійців з маріупольської «Азовсталі» був для нього важливішим за можливу дискваліфікацію у фіналі конкурсу. 

«Люди, які ставлять це питання, не розуміють, наскільки велика біда в нашій країні, наскільки це важливо. Це для мене точно важливіше, ніж дискваліфікація чи щось ще. Я готовий точно. Але я не пробачив би собі такий шанс проґавити. Я сподіваюся, що є хоч одна людина з 200 млн, яка побачила і взяла це до уваги. Можливо, це чимось нам допоможе», — сказав соліст Kalush Orchestra.

Під час пресконференції соліст гурту знову закликав врятувати українських військових, заблокованих з усіх боків на «Азовсталі».

«Ми просимо втрутитися якусь третю країну, щоб дати їм вихід. Як допомогти — інформаційно. Говорити всім, писати про це. Вас же тут багато преси. Якщо кожен із вас про це напише, то це точно, я думаю, нам допоможе. Стукати у двері до влади вашої країни. В цілому допомоги може бути багато. Просимо всіх звернути увагу на це. Це дуже важливо», — додав Олег Псюк.

Нагадаємо, гурт Kalush Orchestra здобув перемогу на цьогорічному Євробаченні. 


Реклама

Популярные материалы

10 новинок на літо від українських брендів


Правильні дії під час та після атаки


Схуднути за 7 днів: ефективне та просте тренування


Читайте також
Популярні матеріали