10 ЭКОМАРШРУТОВ ДЛЯ НЕЗАБЫВАЕМОГО ОТПУСКА

АЛИНА ФРЕНДИЙ О САМЫХ РОМАНТИЧНЫХ ПОЦЕЛУЯХ И...

ОБРАЗ ДНЯ: НАОМИ КЭМПБЕЛЛ В КОСТЮМЕ С ЭТНИЧЕСКИМ...

«МЕГАН — НЕ ИЗ ТЕХ, КТО НА ВСЕ СОГЛАШАЕТСЯ», —...

7 ВЕЩЕЙ, О КОТОРЫХ КЭРРИ БРЭДШОУ НАМ ВСЕМ ЛГАЛА...

«У стосунках немає особистого простору», — Юрій Горбунов розповів про сімейне життя з Катериною Осадчою

Телеведучий дав відверте інтерв’ю

Фото: Instagram/kosadcha, Instagram/gorbunovyuriy,

Рейтинг статьи / 0
4 5 19

Юрій Горбунов і Катя ОсадчаЮрій Горбунов та Катя Осадча одружилися у 2017 році — буквально перед самим народженням їхнього сина Івана. Пара, яка дуже довго приховувала свої стосунки, з часом все ж почала ділитися спільними знімками в Instagram та демонструвати свої теплі почуття на публіці. Проте розкривати подробиці сімейного життя телеведучі не поспішали. До недавнього часу. На днях Юрій Горбунов у відвертому інтерв’ю сайту Lux.fm розкрив деякі подробиці. Артист зізнався, що 10 років тому навіть гадки не мав, що Катерина Осадча стане його дружиною.

«На початку наших стосунків ми з Катею були знайомі вже 10 років. Але за ці 10 років ми жодного разу не працювали разом. Тобто Катя брала в мене інтерв’ю, ми бачились на якихось вечірках, заходах, але те, що вона буде моєю дружиною, мені ніколи в голову не приходило. А потім уперше у житті ми разом попрацювали на «Голосі» — й ось результат», — наголосив Горбунов.

Юрій Горбунов і Катя ОсадчаАртист розповів, що дружина його надихає і завжди мотивує.

«Катя — така людина, яка легко приймає рішення, менш заклопотана. От вона до всього ставиться простіше, і я вчуся цього в неї. Будь-яку ж проблему можна сприймати як «ого-го, кінець світу», а можна — «нічого страшного». От Катя легко до всього ставиться, і мені це імпонує в ній», — зазначив він.

Юрій Горбунов і Катя ОсадчаЮрій відверто заявляє, що не потребує відпочинку від дружини і сина.

«У стосунках немає особистого простору. Стосунки для того і є, щоб ти своє «я» перетворив на «ми». І коли у власному просторі тобі комфортно з другою половиною, це і є твій простір. А якщо страшенно хочеться побути на самоті, то можна це зробити будь-де. Але в мене такого бажання немає, я, навпаки, із задоволенням проводжу час у компанії з дружиною, з сином», — розповів Юрій.

Юрій Горбунов з синомТелеведучий зізнався, що за два роки батьківства він дуже змінився.

«Я став відповідальним, більш щасливим, продуктивнішим. Не витрачаю тепер час на зайві зустрічі, не затримуюсь на роботі. Коли вдома чекає тебе дитина, це найкраще», — поділився він.

Юрій Горбунов і Катя ОсадчаТакож Горбунов розповів, як вони з дружиною люблять проводити вихідні.

«Ми намагаємося кудись поїхати або полетіти. Але коли в нас є просто час виспатись, а потім побути з дитиною, — це найкраще. Ми, безперечно, ходимо іноді в гості і до бабусі, до нас приїжджають гості. Були зимові походи на Різдво, на Старий Новий рік. Це ті сімейні цінності, які складають основу життя. Хоча найкращий відпочинок, як на мене, це зміна місця. Тому навіть на один день кудись поїхати — це круто», — поділився телеведучий.