Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

«У мене виявили злоякісну пухлину, і я починаю боротися», — Алла Мазур

Телеведуча зробила відверте зізнання

Відома телеведуча телеканалу «1+1» Алла Мазур починає боротися з онкологічною хворобою. Про виявлення в неї злоякісної пухлини вона повідомила у своєму Facebook.

«Я знаю: про це у нас не люблять говорити публічно. Воліють залишити в колі близьких друзів і родини. І згадують в кращому разі тоді, коли вже все минулося. Бо надто великий виклик. Я теж піймала себе на бажанні закритися в собі і певний час так робила. Але згодом зрозуміла: не можна боятися. Ми мусимо змінити ставлення до онкохвороб у суспільстві. Навчитися говорити про них відкрито і спокійно. І з рівня трагедії переводити на рівень проблеми, яку можна вирішити. Бо це, звісно, не нежить. Але давно не вирок. Медицина навчилася справлятися з цим в багатьох випадках. Головне — виявити вчасно. Тому вирішила розказати вам.

У мене виявили злоякісну пухлину. Вони, виявляється, є безсимптомні. І я починаю боротися», — написала ведуча «ТСН. Тиждень».

Алла Мазур

Вона закликала кожну українську жінку знайти час перевіритися на онкохвороби.

«Це всі подробиці, які вважаю доречним повідомити зараз.

Боротьба почалася, і я вже відчула: шлях не буде легким. Але я планую працювати далі, не випадати з життя.

І вірю, що наступний пост на цю тему — нехай і через певний час — буде про перемогу. Тоді і розповім все докладніше», — наголосила Алла.

Нагадаємо, у травні телеведуча та акторка Яніна Соколова повідомила, що сім місяців тому лікарі діагностували в неї рак, який вона змогла подолати.
 


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали