Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

В Австрії на виставці вперше показали трейлер фільму про Маріуполь

Фільм побудовано на щоденниках Надії Сухорукової

У рамках культурного фестивалю Festwochen Gmunden 2022, який відвідує вся Центральна Європа, пройде виставка Gmunden.photo 2022, фокусом якої була обрана Україна. Під час відкриття виставки 2 липня вперше було показано трейлер до фільму про Маріуполь.

Виставка Gmunden.photo 2022

Фото: Maks Levin

Документальний фільм «Маріуполь. Невтрачена надія» — про людей, яких війна позбавила майже всього, але вони знайшли в собі сили боротися і вижити. Жити далі, щоб колись повернутися до мирного дому. Фільм побудовано на щоденниках маріупольської журналістки Надії Сухорукової, яка нотувала те, що бачила у Маріуполі у перший місяць війни. Усі нелюдські жахи, які пережило це місто.

Виставка Gmunden.photo 2022

Фото: Hromadske — Ukrainian independent media 

Режисером фільму був Максим Литвинов. Продюсерами — Об’єднання українських продюсерів (ОУП) Володимир Бородянський, Тала Пристаєцька, Ірина Плахотнюк, які готують серію документальних фільмів про повномасштабну війну в Україні. 

Трейлер можна буде переглянути, завітавши на виставку з 2 липня до 14 серпня у Stadtgarten Gmunden чи на вебсайті впродовж виставки.

Виставка Gmunden.photo 2022

Фото: Maksym Mazur

Крім того, на Gmunden.photo 2022 будуть представлені роботи 10 українських фотографів, серед яких Макс Левін (фотожурналіст, який загинув під час документування війни у Київській області), Ігор Гайдай, Євген Нікіфоров, Євген Малолєтка, Єлизавета Серватинська, Юлія Бєляєва, Яна Франц та Анатолій Бабійчук.

Також  відбуватимуться спецпокази українського серіалу Миколи Рідного Film of Emergency та фільму режисерки Катерини Горностай «Стоп-Земля».


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали