«Твоя посмішка зігріває нас кожного дня»: Вікторія Бекхем поділилася зворушливим відеопривітанням для доньки

З нагоди її 13-го Дня народження

Сьогодні, 10 липня, свій 13-й День народження святкує молодша донька Вікторії та Девіда Бехемів — Харпер. З цієї нагоди мати опублікувала зворушливий ролик, у якому зібрала архівні світлини та відео з дитинства дочки. 

На відео Харпер приміряє мамині підбори, їздить із Девідом на велосипеді, грає у футбол, співає на концертах і розважається під час приготування їжі. Серед пам’ятних моментів також видніються фото з братами та батьками. 

«Вітаю з днем народження мою найкращу подругу. Ти мила і добра, а твоя посмішка зігріває наші серця кожного дня. Ти дійсно наше все, Харпер, і ми так пишаємося тим, якою щасливою, красивою, талановитою леді ти стаєш. Любимо тебе», — підписала допис Вікторія. 

До привітання долучилися й Девід і старші брати. 

«Вітаю з 13-м Днем народження мою чудову маленьку дівчинку. Тато так пишається тобою, ти виросла доброю, щедрою та прекрасною молодою леді з найдивовижнішим серцем та найдивовижнішою посмішкою, яку ми всі так любимо. Завжди будь такою прекрасною людиною, якою ти є зараз. Харпер, ти мій світ», — написав під цим же відео на своєму акаунті Девід. 

«З Днем народження, Харпер. Ти настільки особлива людина», — додав Круз.

«Не можу повірити, що ти вже тінейджер. Надзвичайно люблю тебе», — привітав Ромео.

Окрім доньки Харпер, Девід і Вікторія Бекхеми виховують трьох синів: Брукліна, Ромео та Круза. Нещодавно пара відзначила свою 25-ту річницю шлюбу та поділилася в соцмережах святковими світлинами. На них подружжя повторило легендарні фіолетові образи, у яких були на весіллі. 


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали