TVORCHI у супроводі оркестру заспівали про силу українського духу

Артвідео на нову пісню «Боремося», що надихає

Гурт TVORCHI представив артвідео на нову пісню «Боремося», яку присвятили українцям. У ній йдеться про єднання та стійкість українського народу, а відео сповнене величі та чуттєвості. 

TVORCHI згадують, що під час зйомок у спорожнілому з 24 лютого театрі знову завирувало життя: музиканти репетирували свої партії, знімальна група налаштовувала світло та камери, артисти готувалися у гримерних кімнатах…

«Ми знімали в осередку культури — українському театрі. Тому, де оживають твори Лесі Українки та Івана Нечуя-Левицького в Тернополі, куди приходять наповнитися українські родини у Києві, і який був жорстоко зруйнований у Маріуполі, — розповіли TVORCHI. — Під час наших зйомок ми бачили своїми очима як він (театр) знову починає дихати. Тому що можна знищити стіни та неможливо вбити наші цінності. Про це ми і співаємо у нашій пісні: “Боремося та усіх поборемо”». 

TVORCHI

У артвідео артисти в лаконічних і вишуканих образах: чорному та білому смокінгах від FROLOV із дбайливо вишитим гербом під серцем. У Ендрю — з червоною хустинкою — символом пролитої крові, а у Джефрі — чорною квіткою — символом боротьби.

«Навіть у такий важкий час ми проявляємо творчість, ми створюємо, ми мріємо, віримо у своє майбутнє і культуру. Ми боремося. Це те, що я хотів показати, і те що, на мою думку, нам вдалося. Маю надію, що кожен, хто дивитиметься відео “Боремося”, відчує силу та єдність, яка зараз тече в крові кожного українця», — розповів режисер відео Олексій Бондар. 

Нагадаємо, що наприкінці минулого року TVORCHI стали обличчям рекламної кампанії Marc O`Polo


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


Де шукати приємні емоції під час війни


Доторкнутися до історії: як вишивка стала душею українського...


Читайте також
Популярні матеріали