TVORCHI презентували нову відеороботу напередодні туру на сході

Яку присвятили єдності нації у буремний час

Кліп до треку «Разом» розпочинається з цитування африканської приказки, яка звучить голосом соліста TVORCHI Джеффрі: «Якщо хочеш іти швидко — йди один. Якщо хочеш іти далеко — йдіть разом». Відео наповнене алегоріями та глибокими сенсами. Учасники гурту у громіздких багатошарових образах ідуть пліч-о-пліч проти сильних поривів вітру, що збивають з ніг. Саме так артисти у реальності відчувають той турбулентний шлях, який сьогодні проходять українці. 

«Трек «Разом» ми написали після першої частини нашого всеукраїнського туру. Ми дали концерти в 11 містах України і в кожному місті, де були, в кожному залі бачили людей, які хочуть одного — миру і перемоги. Тисячі людей, що об’єднані одним-єдиним  бажанням. Ця єдність — рушійна сила, про яку іноді під тягарем обставин ми забуваємо та водночас стаємо дуже вразливими, — розповіли TVORCHI. — За декілька днів розпочнеться друга частина нашого туру, на сході країни, де вперше прозвучить трек «Разом» наживо. Хочемо привезти його до міст, яким зараз особливо нелегко, та сказати: "Ми тут і там, де б не були, ми разом, всі заодно, тримаємось». 

Знімання кліпу тривало понад 10 годин на території кампусу Київського політехнічного університету імені Ігоря Сікорського. Буревій створювався за допомогою потужного вентилятора, а костюми кожного з артистів важили більш як 10 кілограмів. 

TVORCHI

«Ми намагалися передати той емоційний стан, в якому більшість із нас живе зараз. Ми люди, що протистоять величезному пориву вітру. Цей вітер символізує складність шляху: чим сильніше дує, тим складніше нам доводиться йти вперед. І коли ми йдемо поодинці, то не можемо витримати цей потік, він нас зносить, але коли ми тримаємось разом, то можемо подолати все», — розповів про ідею відео режисер Руслан Махов. 

«Поки ми разом ділимось теплом, життя має сенс», — слова з треку «Разом», які TVORCHI виокремлюють як головну ідею пісні. 

TVORCHI

Вперше артисти виконають пісню «Разом» наживо у другій частині свого благодійного туру на сході. Концерти пройдуть: 23 жовтня у  Сумах, 24 жовтня у Полтаві, 26 жовтня в Харкові, 27 жовтня у Кривому Розі та 28 жовтня у Дніпрі. Всі 100% від продажу квитків TVORCHI перерахують на купівлю інкубаторів для передчасно народжених немовлят. 

Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


5 продуктів для трендового весняного макіяжу: вибір...


Куди піти у квітні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали