ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

МАКС БАРСКИХ И LITKOVSKAYA ВЫПУСТИЛИ НОВУЮ...

НАРЕШТІ ЦЕ СТАЛОСЯ: СЕРІАЛ «ДРУЗІ»...

«Тренд на фолк стає мас-маркетом, тому Zenit — наш останній трек з подібним етнозвучанням», — Onuka оголошує новий етап у творчості

Гучна заяву гурту на тлі презентації нового синглу

Фото: прес-центр Onuka

Рейтинг статьи / 0
5 5 11

Onuka-ZenitСьогодні Onuka представила новий трек Zenit, в якому звучать мотиви старих українських веснянок. Після альбомних треків, які ввібрали в себе соціальні меседжі та сенси, свіжий сингл відкриває новий етап у дискографії гурту. Про це в ексклюзивному коментарі ELLE.UA повідомила солістка колективу Ната Жижченко.

Артистка погоджується, натхнення треба шукати в корінні і вихованні.

«Так робить Alina Pash чи ДахаБраха. Це їхнє життя і їхнє дитинство. Напевне, саме тому їхня музика є щирою», – говорить вона. 

Попри це, гурт вирішив змінити вектор руху.

«Зараз з'являється чимало артистів, які заграють з традиціями. Мені здається, що цей тренд на фолк поширюється і стає мас-маркетовою лінією. Що стосується нас, то ми цей шлях пройшли і зробили у цьому напрямку усе, що могли. Далі буде щось інше, а Zenit стане останнім треком Onuka з таким етно-звучанням», — заявила Ната.  

OnukaСпівачка розповіла, що в цей сингл увійшли дідусеві платівки, які він збирав у різних частинах України.

«Відносно нещодавно мій брат знайшов у Чернігові стенд із дідусевими платівками і перебираючи їх наштовхнувся на збірку «Троїста музика». Це платівка із записами музичних інструментів з різних регіонів України. І от семпли з цієї збірки увійшли до Zenit. Вслухайтеся у ці звуки трембіт, вони сповнені такої світлої потужності. Коли їх прослуховуєш, ти ніби переносишся назад у часі», — зазначила вона.

За її словами, семпли стали душею треку.

«За поєднання нашої музики з цими фрагментами стоїть багатомісячна робота Жені Філатова. Відверто кажучи, цей трек пережив справді багато змін у своїй структурі та звучанні. Спочатку була навіть абсолютна інша мелодія вокалу. Слова були англійською, потім англійською та українською.... І коли трек вже був готовий, я вирішила видозмінити саму мелодію знову. Мені здається, що сингл прожив окреме життя, але в результаті став самобутнім і довершеним музичним твором», — ділиться солістка Onuka.

Onuka

Zenit — це оспівування світу, попри всі його вади та протиріччя.

«Зупиніться на хвилину. Знайдіть свій напрямок руху, коли сонце буде в зеніті», — радить Ната.

Допрем’єрне прослуховування треку відбулося у день літнього сонцестояння — 21 червня опівдні відразу 15 радіостанцій одночасно підтримали трек в ефірі. Таким чином прем’єра стала наймасштабнішим радіорелізом року.

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

Танці з шаманами і фантастичні звірі в новому кліпі Onuka на пісню Zenit