ЗИМА БЛИЗКО: СОСТАВЬТЕ СВОЙ ИДЕАЛЬНЫЙ МАРШРУТ...

ЛОГОТИПЫ И ШУБА ИЗ ИКУССТВЕННОГО МЕХА: ОСЕННИЙ...

12 РЕТРО-ОБРАЗОВ МОЛОДОЙ САРЫ ДЖЕССИКИ ПАРКЕР...

С КЕМ ХОДИТ НА СВИДАНИЯ ЭМБЕР ХЕРД?

ТЕПЕРЬ ОФИЦИАЛЬНО: ЛЕДИ ГАГА ВЫХОДИТ ЗАМУЖ

Це важливо: для чого Onuka у новому кліпі перетворила Київ на смітник

Відео на трек Strum має важливий соціальний підтекст

Фото: instagram/onukaofficial,

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Гурт Onuka і громадська організація «Україна без сміття» презентували соціальний кліп на пісню Strum. У ньому зображено майбутнє українських міст, в якому люди не змінили своє ставлення до навколишнього середовища.

Концепцію відеороботи придумав режисер Алан Бадоєв. Зйомки проходили у селищі Підгірці, де розташований полігон №5. Саме туди звозять сміття майже з усієї столиці.

«Побачене на знімальному майданчику цілковито змінює уявлення про масштаб проблеми, яку ми розвиваємо власноруч», – розповідає солістка гурту Ната Жижченко.

У кліпі Київ поступово перетворюється на смітник, по якому крокує дівчина у білій сукні. У кадрі з’являються столичні багатоповерхівки та НСК «Олімпійський».

«Під час знімального процесу, напевно, кожну секунду ми усвідомлювали, що ми не в декораціях. Навпаки, це реальність сьогоднішнього дня», – зазначає Алан Бадоєв.

Відеоробота пропагує усвідомлене споживання, сортування сміття та вторинну переробку. Усі кошти від монетизації кліпу підуть на реалізацію цих принципів.