Тіна Кароль представила документальний мініфільм One Nation Under Love про закулісся концертів воєнного часу

Зворушливе відео про силу духу

Українська співачка Тіна Кароль презентувала документальний мініфільм One Nation Under Love, що розповідає, як музика здатна об`єднувати людей у важкі часи, бути опорою й оплотом надії. Відеоролик звертається до закордонного глядача, щоб привернути його увагу до українських реалій і культури та до того, як війна глобально впливає на сенси й цінності.

«Цей концерт не про сльози та відчай. Цей концерт про життя і повагу, про віру, силу духу і характер. Цей концерт, звичайно, відбувається у воєнний час. Складно, тому що ти не спиш ночами, сирени, тривоги. Усі на нервах, боїмося, що робити, коли є загроза атаки. Водночас ти бачиш, як життя продовжується й люди відважно тримаються міцно», — розповідає Тіна Кароль. 

До документального фільму увійшли кадри з концертного залу Чернігова, який був зруйнований внаслідок ракетного удару через два дні після концерту.

Тіна Кароль

«Була дуже складна ніч із сиренами… Відкрили стрічку новин, побачили ракетний удар по Чернігову… Центр міста, де ми щойно були. І я йшла в театр пішки, тому що я люблю перед виступом прогулюватися до майданчиків пішки, люблю дивитися на місто, надихатися.… Ще позавчора я роздивлялася, як люди фотографуються в парку, і саме в цей парк прилетіла ракета», — поділилася артистка. 

Аншлаги змінюються моторошними кадрами з бомбосховищ, за лаштунками особливо помітно, як нерви натягнуті до межі. Концерти у воєнний час — це подвиг усіх, хто наважився їх провести, знаючи, як багато значить момент єдності.  

«Сьогодні 16 бортів злітає. Ці... Ні, вони не виродки, це країна 404. Я скажу одне: нехай ненависть нас об`єднує, і це нормально! Слава Україні! Слава героям!» — каже Тіна зі сцени у фільмі.  

У Мережі позитивно сприйняли фільм, користувачі пишуть про його соціальний підтекст: «Вчить бути разом, незважаючи ні на що», «Символ незламності», «Зворушливе, гостре, вкрай правдиве кіно про силу духу і характер незламного народу».

«Дуже складний час, тримаємось один за одного та за кожну світлу емоцію, як за соломинку. Я не "товстошкіра". Болить за всіх, триматись складно, я скажу як є. Складно, але тримаємось. Сьогодні вийшов маленький бекстейдж, та такий важливий. Я ніколи не вважала, що залаштунки потрібно демонструвати. Це моя робота — робити все на вищому рівні, це ніколи не було для мене чимось важливим. Та зараз все інакше.  Цей фільм створений, щоб бачив і був серцем з нами глядач, який не знає про нас багато. Він живе своїм розміреним життям і десь, у новинах, чує про Україну. Хочу показати нас такими, як є: мужніми, сильними, дружніми та що потребуємо підтримки та захисту. Сильно вірю в кожного з нас. І мрію написати в щоденнику про сльози щастя від нашої Перемоги. Все буде, Україна!» — написала Тіна у своєму Telegram-каналі. 

Зазначимо, що композиторка Даян Воррен подала пісню One Nation Under Love на номінацію Social Changes премії Grammy.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали