«One Nation Under Love»: Тіна Кароль презентувала трек від авторки хітів Вітні Г’юстон, Тіни Тернер та Леді Гаги

Україні присвячується

До Дня Незалежності Тіна Кароль презентувала трек One Nation Under Love. Пісню, присвячену Україні, написала легендарна американська композиторка Даян Воррен — володарка премій «Оскар», Golden Globe, Grammy Awards, Emmy Awards та авторка знакових хітів Вітні Г’юстон, Тіни Тернер, Шер, Селін Діон, Леді Гаги, групи Aerosmith.

«Я написала пісню про країну, якій симпатизую, якою захоплююся, яка вимушено бореться за свою свободу. Про країну, яка не є ворогом, а є розумною, ціннісно-орієнтованою, здатною об`єднувати нації, доводячи, що вона є країною-лідером. Я щиро вірю в перемогу України. Я шукала голос, який може переконливо виконати соціальну пісню на весь світ, і побачила цей масштаб голосу в Тіні Кароль. Слава Україні! Перемоги та стійкості!» — прокоментувала прем`єру Воррен.

До синглу One Nation Under Love увійшли дві версії пісні — англійською та українською мовами.

«Створювати соціальну пісню як опору та як щит — моє сердечне покликання.  Це більше ніж трек — це місія. Вдячна долі за те, що ми зустрілись з Даян. Я ніколи не перестану і не втомлюсь бути переконливою, бути талановитою заради боротьби, яка очищує нас від минулого та боронить нашу свободу», — зазначила Тіна Кароль. 

Прем`єра української версії One Nation Under Love — «Одне серцебиття» відбулася у святковому етері каналу «1+1». Виступ відбувся у форматі телемосту: Тіна Кароль виконувала пісню біля монумента «Україна-Мати» у Києві, а Даян Уоррен акомпанувала співачці на тлі Статуї Свободи в Америці.

Виступ Тіни Кароль та Даян Воррен знімала українська компанія WePlay Studios одночасно у двох країнах: в Україні та Сполучених Штатах Америки.

«Пісня, написана Даян, несе в собі неймовірний сенс, який блискавично влучно донесений голосом неймовірної Тіни Кароль. Два символи незалежності, два континенти, дві талановиті жінки, неймовірний зміст у пісні — це те, що змусило нас працювати над відео не покладаючи рук задля того, аби про українську сміливість та талант ще раз почули у всьому світі», — наголосив chief visionary officer та генеральний продюсер WePlay Studios Максим Білоногов.


Реклама

Популярні матеріали

Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Наука, наукині й ШІ в Україні


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали