НЕ ПРОПУСТИ: У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ ЛІТНЯ ВЕЧІРКА ELLE...

УКРАИНСКИЕ БРЕНДЫ КУПАЛЬНИКОВ, ОТ КОТОРЫХ МЫ...

МАША ЕФРОСИНИНА ОТКРОВЕННО РАССКАЗАЛА О СВОИХ...

10 СПОСОБОВ ЗАПЛЕСТИ КОСУ НА ВОЛОСАХ ЛЮБОЙ...

МАША ЕФРОСИНИНА НАЗВАЛА 5 ПРАВИЛ ВОСПИТАНИЯ...

«Ти ж не хочеш бути епізодичною?» – Ольга Фреймут розповіла, як чоловік відреагував на її участь у шоу «Від пацанки до панянки»

Схоже, він був не у захваті!

Коли Ольга Фреймут повідомила про звільнення з «1+1» і повернення на «Новий канал», прихильники телеведучої припустили, що не останню роль у цьому зіграв її чоловік. Як відомо, Володимир Локотко є директором «Нового каналу». Втім, виявилося, що це не так. 

«Коли я працювала в програмі «На ножах» на «1+1», мені зателефонували і сказали, що хочуть запросити мене як директорку школи панянок. Я ледь не заклякла, запитую: «Ви впевнені?» Сказали, що впевнені. Але оскільки мій чоловік Володя директор на «Новому каналі», ця ідея йому могла б не дуже сподобатися. Він дуже справедливий і не хотів би, щоб усе це йшло через нього».

Ольга Фреймут

За словами Ольги, повернення на «Новий канал» було божевільною ідеєю, адже на той момент вона працювала на найкращому каналі країни і мала програму у прайм-таймі. Втім, телеведуча настільки мріяла про роль директорки школи панянок, що не могла ні про що інше думати. А після зустрічі з редакторською групою, вона зрозуміла, що не хоче відмовлятися від проекту. Але попросила особисто продюсера звернутися до директора каналу із пропозицією взяти на цю посаду Ольгу Фреймут. 

«Тоді Володя прийшов додому і запитав мене: «Олю, ти розумієш, що звикла до перших ролей, а це епізодична роль? Ти ж не хочеш бути епізодичною?»

Фаїна Раневська на епізодичних ролях зробила собі кар’єру, тому я хочу бути епізодичною.

Кажу йому: «Уявляєш, я буду вдома, не буду роз’їжджати з «Інспектором» по Україні. Ти будеш бачити як я виглядаю. Я навіть буду дітям сніданки готувати. Тим паче, це ж не я прошу, а люди до тебе звернулись». Він подумав, і потрошку звикався з цією думкою. Так я опинилась на цій посаді. Якби я йому напряму про це сказала, він би мені відмовив».  

Ольга Фреймут на зйомках

Перший сімейний портрет: Ольга Фреймут опублікувала фото з чоловіком та трьома дітьми

Ольга Фреймут привітала чоловіка з днем народження та опублікували з ним спільну світлину 

Ольга Фреймут провела День народження з чоловіком у Римі

Загрузка...