«Не хочу загубитися під тавром виснаженої багатодітної мами», - Ольга Фреймут

Телеведуча разом із донькою Златою у спеціальній зйомці Dolce&Gabbana та elle.ua   

Ми запросили Ольгу Фреймут з її старшою донькою приміряти нову колекцію Dolce&Gabbana, а також розповісти про те, як змінилося її життя та стиль після народження двох молодших дітей, як вона встигає поєднувати роботу з материнством та чому прийняла вольове рішення піти з «1+1». 

Про виховання дітей

Злата з’явилася, коли мені було 23 роки. На ній я вчилася бути мамою: відволікалася на кар’єру, будування себе. Безвідповідальна була.

Могла взяти дочку на зйомки безпритульних, їхати машиною зі Львова до Києва і зрозуміти, що забула сосочку... Але Злата і я - ідентичні. Все, що мені подобається і дратує в ній - подобається і дратує в мені. 

А з дрібнотою все по-іншому. Дуже змінила мене поява Валерія. Я так чекала, коли він народиться. Але перші місяці були емоційним викликом: замість радості я відчувала страх за сина. Довго не наважувалася на няню, в кожній бачила небезпеку. Якось одній няні, яка прийшла до нас на стажування, так і не дала дитину на руки... Зараз розумію, що то була післяпологова депресія. Навіть молоко зникло, тому сина годувала сумішшю, від цього почуття провини перед ним зростало. І тільки з народженням Дуні я нарешті отямилася - все втрамбувалося і я стала собою.

Злату я просто любила і люблю - без методик та експериментів. А Євдокію та Валерія виховую. У сина насичений розпорядок дня -  в який просто так не втрутишся. Після сніданку - заняття. Потім прогулянки - і знову заняття. Він маленький ботанік у нас.

Якось нова няня підійшла до мене і так щиро заявила: «Попереджати потрібно, що він у вас такий розумний».

Люблю хизуватися найріднішим відео з телефону, де Валерій в рік і два обідає та переглядає картки Домана. Запросто називає породи собак, геометричні фігури... Зараз співає пісні - куплет і приспів; відрізняє Ван Гога від Васнецова. Євдокією займається перша няня Валерія, Катя. Донечка теж з першого місяця життя має уроки. Ми їй показуємо спеціальні книги, ті ж карточки Домана. Вмикаємо адаптовану для малят класичну музику...

У вихованні дітей я несвідомо копіюю методи моєї мами.  Дітям багато співаю, постійно розповідаю вірші... І це невпинно!

Якось їхала в машині, без дітей. Поруч проїжджав трактор, а я на все горло як закричу: «Трактор, червоний, др-др-др...!!!!». Бідолашний водій Діма певно має мене за божевільну.

Злата дуже любить брата і сестру. Займається їхнім стилем. З подорожей привозить одяг, радить, як краще підстригти брата. Але особливо багато ніжності у неї до сестри, вони дуже схожі. Злата не особливо няньчить молодших, чекає, коли вони підростуть, щоб було про що поговорити. 

Про стиль, дієти і стречінг

Поява трьох дітей вплинула на мій стиль. Раніше образ телевізійний не відрізнявся від домашнього. А тепер підбори взуваю переважно «на люди». Бо постійна руханка вимагає зручного вбрання.

Вдома гасаю у джинсах та безформених блузах зі Златиних запасів (поки вона в школі і не бачить). А нещодавно вийшла з гардеробної вся така ошатна - у коротенькому шкіряному платті від Ольги Альонової, на високих шпильках...Іра мене не впізнала. Завмерла і сказала: «Нарешті Оля Фреймут з'явилася!»

Два рази на тиждень я втікаю від всіх на уроки стречінгу до Яни Заєць. Це моя близька подруга, яка вміє швидко повертати мене у форму. Заняття такі виснажливі, буває паморочиться в голові, особливо дратує не ідеальне тіло у відображенні дзеркал... Але Яна зі мною не панькається - якщо забуваю про тренування, дзвонить і вимагає бути.

Дієта ж сама склалася: дві вагітності і тепер, коли Євдокію годую грудьми, доводиться їсти тільки корисну їжу. Маленькими порціями і часто. А дієту я вигадала таку: їм те, на що хочу бути схожою. Тому відмовляюся від смальцю, свинини... Таке з собою гидко асоціювати.

Про поєднання роботи і материнства

Я зрозуміла, що якщо хочу вижити і не загубитися під тавром виснаженої багатодітної мами, доведеться робити мільйони справ одночасно.

Менше сплю, більше рухаюся, швидше приймаю рішення. Раніше любила сама прибирати, купувати продукти. Звісно, тепер таку розкіш собі не дозволити - у мене з’явилися помічники. Водій, няні, домробітниця, особистий помічник. Це допомагає якісніше жити вже і зараз.

Я не вірю в роздуми: підростуть діти, тоді поїду на море, висплюся, поїм морозиво у Флоренції, подивлюсь кіно з друзями. Потім - таке «туманне». Я більше дбаю про «тепер». 

А відпочиваю за кермом. Це мій мікросвіт, де особлива музика, простір для мрій. Почала слухати аудіокниги, які раніше не визнавала. Бо у мене пристрасть - читати паперові ...

Про перехід на «Новий канал»

Мені так захотілося. Закінчився контракт, я ще півроку після цього попрацювала - і вирішила піти. «Інспектор» - моє життя, а «1+1» - ідеальне місце роботи. Найважче було покинути Олександра Ткаченка, він роковий чоловік у моїй кар’єрі, бездоганний керівник. Але їздити, як раніше, коли у тебе троє дітей егоїстично. Тому мені захотілося повернутися на попереднє місце роботи. Бо це цікаво, бо так ніхто не наважується робити. Випробовую долю таким чином.

Я сама вирішила піти з «1+1». Принизливо навіть уявляти, що хтось наважився б мене змусити щось зробити. Особливо такий радикальний крок в кар’єрі. Чоловік підтримав моє рішення, і я за це вдячна.

Зараз я - директор Школи панянок. Досі дивуюся такій посаді і грайливості життєвого сюжету. Ще у Великобританії, коли народилася Злата, дивилася всі епізоди цього шоу. То була моя улюблена програма. І коли команда проекту звернулася з ідеєю очолити школу, дуже зраділа. Так, це епізодична роль, але й головна. І я насолоджуюся зйомками.

 

Фото: Денис Маноха 
Стиль: Наталья Осадчая 
Макияж: Анжела Посохова, Даша Тайвас 
Причёски: Ирис Онуфриенко 

Бутик Dolce & Gabbana, ТЦ «Мандарин Плаза», 1 этаж, т. 044 459 4606


Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали