Тест на людяність: на Берлінале презентували перший трейлер українського кіноальманаху «Війна очима тварин»

Історія екоциду в Україні

Творці кіноальманаху «Війна очима тварин» представили на Берлінському кінофестивалі перший трейлер — у нього увійшли кадри з трьох щойно відзнятих новел. За задумкою авторів, кіноальманах складатиметься з 11 новел, більшість з яких заснована на реальних подіях, а їхніми головними героями стануть тварини. 

У трьох перших новелах кіноальманаху, зйомки яких було завершено на початку 2023 року, йдеться про корову, білого кролика і собаку, який виявився вовком. А героями наступних історій стануть коза, рибки, ще одна корова, а також, можливо, один з найпопулярніших чотирилапих, ім’я якого знає кожен українець. Участь у проєкті міжнародних митців розширить географію історій, які відбуваються не тільки в Україні, а скрізь, де опинились українці, рятуючись від жахіть війни.  

«Для нас дуже важливо, що не тільки українські, а й закордонні режисери готові приєднатися до творчої групи. Адже ми піднімаємо не лише тему порятунку тварин — йдеться про війну як гуманітарну катастрофу, що нищить все живе навколо і в середині кожного з нас. І той факт, що наші іноземні колеги розділили з нами цю страшну реальність, доводить актуальність теми екоциду в Україні для усього світу», — розповідає Олег КОХАН, автор ідеї та продюсер кіноальманаху «Війна очима тварин» (SOTA Cinema Group). 

На Berlinale Co-Production Market — одному з найбільших кіноринків Європи — кінокомпанія SOTA Cinema Group провела перемовини із sale-агентами та потенційними партнерами щодо дистриб’юції кіноальманаху «Війна очима тварин», а також підписала меморандум про співпрацю з одними з найдосвідченіших балтійських фільммейкерів — компанією HypnoFilm (Естонія), яка більше 15 років успішно займається кіновиробництвом. 

Berlinale Co-Production Market

«Як близькі сусіди України ми відчуваємо глибокий зв’язок та емпатію до людей, тварин і природи, які страждають від жаху війни. Тому ми щасливі долучитися до створення кіноальманаху "Війна очима тварин", адже кіно — це надзвичайно потужна зброя у боротьбі за збереження екосистеми всього цивілізованого світу», — стверджує Володимир Каменський (HypnoFilms). 

Зйомки наступних трьох новел відбудуться на початку весни. Світова прем’єра запланована в рамках одного з авторитетних кінофестивалів уже наприкінці 2023 року.


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Наймодніші водолазки сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали