Телеканал «1+1» покаже документальний проєкт, присвячений українським жінкам на війні

«Берегині на війні»

 

Телеканал «1+1» покаже документальний проєкт «Берегині на війні», присвячений українським жінкам, які стали символом незламного духу та спротиву російській агресії під час повномасштабного вторгнення військ РФ на територію України. Прем’єра відбудеться 3 грудня о 14:40 у національному марафоні «Єдині новини».

Автором ідеї та виробником фільму є ТОВ «Банк Ідей» за підтримки фонду USAid.

«Берегині на війні» — проєкт, головними героїнями якого стануть українські жінки, які під час російсько-української війни роблять усе, аби зберегти свою родину, рід та цілу Україну. Сьогодні весь світ спостерігає за несамовитим і героїчним опором української нації, яка тримає оборону всієї Європи. Документальний проєкт «Берегині на війні» познайомить глядача із жінками, які воюють, годують, моляться, кохають і наближають перемогу. 

У циклі документальних фільмів покажуть епізоди із життя 10 жінок, діяльність яких змінила одна дата — 24 лютого. До цього успішні бізнесвумен, журналістки, лікарки, акторки повністю змінили свою діяльність і готові поділитися цією трансформацією з глядачем. Серед героїнь стрічки — відома українська актриса театру та кіно Марина Кошкіна, яка з початком повномасштабної війни заснувала благодійний фонд, що допомагає художникам та творчим дітям. Інша героїня — українська бізнесвумен, власниця туристичної агенції Тетяна Потоцька, яка у лютому почала вивозити полеглих українських воїнів з передової та доправляти їх до родин по всій Україні. 

«Дуже різні характери героїнь та їхні іноді кардинально протилежні історії вражають своєю схожістю у внутрішніх силах, мотивації самовіддано діяти заради майбутнього України. Вони здійснюють подвиги на передовій, в тилу, в лікарнях та навіть просто вдома, виховуючи дітей. Але ніхто з них не відчуває, що робить щось надзвичайне, бо це їхнє покликання і без цього вони не уявляють своє життя, яке міцно сплетене із життям країни. Проєкт — це намагання висловити вдячність берегиням та підсилити їхні голоси у їхніх місіях», — коментує головний продюсер фільмів та серіалів «1+1» Олена Єремєєва.

Режисери стрічки — Володимир Сідько, Олександр Кирієнко.

Продюсерка — Наталія Яковлева.

10-серійний документальний цикл показуватимуть у Національному марафоні «Єдині новини». Прем’єра перших двох серій відбудеться 3 грудня о 14:40 та 5 грудня о 10:40. 


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали