С ПЕРВЫМ СНЕГОМ: ПРИШЛО ВРЕМЯ ПЛАНИРОВАТЬ...

КАКИЕ ИНГРЕДИЕНТЫ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В СОСТАВЕ КРЕМА, А...

ЧТО КОСМЕТОЛОГИ НИКОГДА НЕ НАНЕСЛИ БЫ СЕБЕ НА...

НАШ ОТВЕТ ХОЛОДАМ: СВИТЕР С ВЫСОКИМ ГОРЛОМ

МОНИКА БЕЛЛУЧЧИ СТАЛА БЛОНДИНКОЙ

Танці з зірками: у зоні ризику опинились Ігор Ласточкін з Ілоною Гвоздьовою та Денис Берінчик з Катериною Белявською

Паркет вдруге залишив боксер 

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

Напередодні ввечері відбувся одинадцятий ефір «Танці з зірками» на каналі «1+1», темою якого став «Карнавал. Танці народів світу». Після тижня обміну партнерами учасники повернулися до своїх пар і перенесли телеглядачів у різні куточки світу, виконуючи нові яскраві номери. Традиційно виступи пар оцінювали судді Monatik, Катерина Кухар та Влад Яма. Компанію беззмінному ведучому проекту Юрію Горбунову на зірковому балконі склав відомий усім комік та учасник минулого сезону Юрій Ткач. Артист після кожного виступу учасників змінював свій образ на традиційне вбрання народів світу, а також давав парам цікаві завдання.

Відкрив ефір артист Ігор Ласточкін, який разом зі своєю партнеркою Ілоною Гвоздьовою відтворив на паркеті справжнє кіно Болівуду, станцювавши романтичний індійський танець.

«Це знову перемога! Я думаю ваш козир — це дрібна хореографія та дрібні рухи», — прокоментував Влад Яма.

Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова

До Michelle Andrade нарешті повернувся Женя Кот, який два тижні не міг вийти на паркет через хворобу. Пара занурила глядачів в українські гуляння на Івана Купала, продемонструвавши запальний фольк.

«Чарівно і звабливо. Я дуже рада, що Кот нарешті повернувся до нас, адже він мій фаворит. Сьогодні, Michelle, ви не були його тінню», — сказала Катерина Кухар.

Юрій Ткач разом з Michelle Andrade

Холостяк Іраклі Макацарія та Яна Заєць перенесли усіх в Іспанію. Пара запалила залу пристрасними почуттями, станцювавши чуттєве фламенко.

«Я не міг втриматися аби не викрикнути з місця Ole! Я так обожнюю фламенко. Цей танець був дійсно гарячий та справжній. Bravissimo!», — прокоментував Monatik.

Іраклі Макацарія та Яна Заєць

Леся Нікітюк цього разу перетворилася на королеву бразильського карнавалу і разом з Максимом Єжовим відтворила запальну та яскраву самбу. 

«Лесю, ви впоралися сьогодні з багатьма ритмами, і вісімок у вас було багато. Все виконувалося в музику», — сказав Влад Яма.
Денис Берінчик зі своєю партнеркою Катериною Белявською втілили образи самурая та гейші, які перенесли глядачів у дивовижну Японію, показавши ніжну румбу на східний лад.

Леся Нікітюк

Павло Вишняков, який за тиждень обміну партнерами скучив за Юлією Сахневич, намагався продемонструвати на паркеті усі свої почуття. Пара занурила глядачів у венеціанський фестиваль, виконавши пристрасний ф’южн.

«Хочу відмітити чоловічу партію. Незважаючи на невеликі технічні помилки, номер був блискучий», — прокоментував Влад Яма.

Денис Берінчик та Катерина Белявська

Зіркові учасники нового сезону проекту виступали під живе виконання музичних композицій зірок «Голосу країни» Luka (Андрія Лучанко), Марти Адамчук, Laud (Влад Каращук), Kola (Анастасії Прудіус) та Катерини Корецької (Nude Voices) у супроводі оркестру «Танців з зірками». Спеціальною гостею випуску стала популярна співачка, переможниця Євробачення 2017, Джамала. Артистка заспівала прем’єрну композицію «The Great Pretender» та здивувала глядачів своїм новим образом, перевтілившись у блондинку.

За результатами глядацького голосування та оцінок суддів в зону ризику потрапили три пари: Денис Берінчик та Катерина Белявска, Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова і Michelle Andrade та Женя Кот. Останні учасники вийшли із зони ризику і залишили пари Берінчика та Ласточкіна боротися за участь у проекті. Найменша сума балів від суддів у конкурсі «Танець за життя» виявилася у Дениса Берінчика та Катерини Белявської, яким цього разу довелося залишити проект «Танці з зірками».