ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО ОМКФ-2018

КТО СТАЛ ПОБЕДИТЕЛЕМ INTERNATIONAL YOUNG...

СМОТРИМ: ТРЕЙЛЕР ФИЛЬМА С БЛЕЙК ЛАЙВЛИ И АННОЙ...

УКРАИНСКОЕ КИНО В ЛИЦАХ: ЮЛИЯ СИНЬКЕВИЧ

ДО СЛЕЗ: МЕГАН МАРКЛ НЕ СКРЫВАЛА ЧУВСТВ ПОСЛЕ...

Маша Єфросиніна повертається на телебачення з новим шоу. І нас чекає багато сюрпризів

Телеканал СТБ знімає шоу «Сюрприз, сюрприз!», в якому здійсняться мрії українців

«Сюрприз, сюрприз!» - адаптація популярного формату світового телешоу Surprise Surprise. Починаючи з 1984 року проект виходив на британському каналі ITV, а його адаптовані формати успішно пройшли у багатьох країнах, у тому числі США та Китаї.

В цьому році ми станемо свідками неймовірної події: відтепер легендарне розважальне сімейне шоу буде втілювати в реальність мрії українців! «Сюрприз, сюрприз!» дарує учасникам неймовірні сюрпризи та здійснює їх заповітні бажання. Унікальність проекту в тому, що його герої навіть не підозрюють, що номіновані на сюрприз. Це стає можливим завдяки їх рідним, колегам, друзям та людям, які хочуть сказати «дякую» таким неочікуваним і дуже приємним способом. Учасники отримують свої сюрпризи у найрізноманітніших місцях: вдома, на роботі, у магазині, на вулиці або ж у студії шоу, де їх зустрічає ведучий.

В українській версії шоу «Сюрприз, сюрприз!» хазяйкою студії стала популярна телеведуча Маша Єфросініна. Вона буде знайомити глядачів із різними історіями героїв і озвучувати сюрпризи, які очікують їх за неймовірні вчинки. За допомогою своїх зіркових друзів Маша здивує країну в серії захопливих, зворушливих, а іноді дуже смішних історій учасників шоу.

«Для мене велика честь та колосальна відповідальність бути ведучою такого шоу. Я не шанувальник гучних заяв, але таких проектів на українському телебаченні ще не було. Це шоу про життя та про всі емоції, на які здатна людина. Тут нічого не йде рівно: будь-який момент, кадр, слово, поведінка, подія – все на верхній емоційній точці. В студії ми зіштовхуємось із найпронизливішими історіями – або дуже драматичними, або на піці радості та щастя. Я б визначила, що «Сюрприз, сюрприз!» - це стан мурашок по шкірі» - розчулено розповідає Маша.

Прем’єра шоу «Сюрприз, сюрприз!» відбудеться восени 2017 року в ефірі СТБ.

Кара Делевинь спасет мир в трейлере блокбастера «Валериан и город тысячи планет»

Видео дня: трейлер самого красивого документального фильма о Земле «Пробуждение»

Вышел трейлер фильма с Гэри Олдманом в роли Уинстона Черчилля

Загрузка...