SAVE THE DATE: ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ ПРОЙДЕТ...

КАК НОСИТЬ ДЕНИМ В ЭТОМ СЕЗОНЕ

ВО ВСЕЙ КРАСЕ: АКТЕРЫ, НЕ ПОБОЯВШИЕСЯ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

ОЛИВКОВОЕ МАСЛО ДЛЯ ЛИЦА: КАК ПРИМЕНЯТЬ В...

Стало відомо ім’я ведучого Нацвідбору на «Євробачення-2018»

Рішення цілком логічне!

Фото: СТБ

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Телеканали СТБ і UA:ПЕРШИЙ, які цього року вже вкотре будуть транслювати Національний відбір «Євробачення-2018», назвали ім’я ведучого прямих ефірів. Ним, як і раніше став Сергій Притула.

«Хотілося б такого ж конкурентного набору виконавців, як і в попередні два роки, коли у кожному півфіналі одразу по 3 учасники претендували на путівку на Євробачення, – говорить Сергій Притула. – У мене, чесно кажучи, навіть є внутрішній конфлікт. З одного боку, хочеться побільше молодих гуртів, різножанровості музики (як цього року для людей відкрились Monochromea, AGHIAZMA, Panivalkova та Vivienne Mort), а з іншого, розумієш, що Євробачення – це все ж попсовий конкурс, і треба робити акцент на підборі якісної поп-музики».

Прямі ефіри Національного відбору розпочнуться 10 лютого паралельно на телеканалах СТБ і UA:ПЕРШИЙ. Як було повідомлено раніше, цього року у Нацвідбору новий музичний продюсер – Руслан Квінта, який вже переглядає заявки від українських виконавців і музичних колективів.

Всього заплановано три прямих ефіри Національного відбору на Євробачення-2018: 10 і 17 лютого (півфінали) і 24 лютого (фінал).