КРИССИ ТЕЙГЕН ВЫЛОЖИЛА ПЕРВОЕ ФОТО СЫНА И...

5 ПРИЗНАКОВ ЭМОЦИОНАЛЬНО НЕСТАБИЛЬНОГО...

КАК ОТДОХНУТЬ И НАБРАТЬСЯ СИЛ ЗА ТРИ ДНЯ

25 ВАРИАНТОВ ПРИЧЕСОК НА ПОСЛЕДНИЙ ЗВОНОК И...

МІЛА КУНІС ПОКАЗАЛА НОВУ ЗАЧІСКУ НА BILLBOARD...

Стало відомо ім’я ведучого Нацвідбору на «Євробачення-2018»

Рішення цілком логічне!

Телеканали СТБ і UA:ПЕРШИЙ, які цього року вже вкотре будуть транслювати Національний відбір «Євробачення-2018», назвали ім’я ведучого прямих ефірів. Ним, як і раніше став Сергій Притула.

«Хотілося б такого ж конкурентного набору виконавців, як і в попередні два роки, коли у кожному півфіналі одразу по 3 учасники претендували на путівку на Євробачення, – говорить Сергій Притула. – У мене, чесно кажучи, навіть є внутрішній конфлікт. З одного боку, хочеться побільше молодих гуртів, різножанровості музики (як цього року для людей відкрились Monochromea, AGHIAZMA, Panivalkova та Vivienne Mort), а з іншого, розумієш, що Євробачення – це все ж попсовий конкурс, і треба робити акцент на підборі якісної поп-музики».

Прямі ефіри Національного відбору розпочнуться 10 лютого паралельно на телеканалах СТБ і UA:ПЕРШИЙ. Як було повідомлено раніше, цього року у Нацвідбору новий музичний продюсер – Руслан Квінта, який вже переглядає заявки від українських виконавців і музичних колективів.

Всього заплановано три прямих ефіри Національного відбору на Євробачення-2018: 10 і 17 лютого (півфінали) і 24 лютого (фінал).

СТБ и UΛ:Перший назвали ім’я першого судді національного відбору «Євробачення-2018»

Названо 18 музикантів, які можуть представити Україну на «Євробаченні-2018»

Стало відомо, хто з українців стане запрошеною зіркою на «Євробаченні» в Лісабоні 

Загрузка...