Стала відома причина сварки між Меган Маркл і сім’єю Бекхем

Тепер у них є позначка Markled

Коли Меган Маркл активно будувала акторську кар’єру, вона вела блог The Tig. У ньому Меган розповідала про групу «найближчих друзів»: спершу це були давні приятелі, однак з часом коло почало розширюватися. До переліку потрапляли зірки, зокрема Вікторія і Девід Бекхем. Згодом пара навіть побувала на весіллі Меган і Гаррі у 2018 році, проте їхня дружба невдовзі закінчилася. Чутки про це почали ширитися, коли герцог і герцогиня Сассекські не були запрошені на весілля Брукліна Бекхема. Про це повідомляє Daily Mail.

Меган Маркл

Як і багато людей у світі Меган, Бекхеми були позначені як Markled (гра слів, яку часто використовують критики герцогині, щоб описати те, наскільки легко вона викидає зі свого життя колись найближчих людей). Найвідомішим Markled є батько колишньої акторки Томас, який продав декілька фото доньки папараці.

Щодо Бекхемів у Меган Маркл була підозра, що вони розповідали історії про неї та принца Гаррі ЗМІ. Звинувачення дуже розлютили Девіда.

«Девід і Вікторія побували на весіллі Меган і Гаррі й дуже підтримали Меган, коли вона приїхала до Великої Британії... Будь-яке примирення зараз малоймовірно».

Вікторія і Девід Бекхем

Вікторія і Девід Бекхем на весіллі принца Гаррі та Меган Маркл


Реклама

Популярні матеріали

Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Наука, наукині й ШІ в Україні


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали