Як це було: перші фото з весілля Брукліна Бекхема та Ніколи Пельтц

Весілля вартістю в 103 мільйони доларів

Бруклін Бекхем та Нікола Пельтц офіційно взяли шлюб. Весільна церемонія сина Бекхемів та спадкоємиці мільярдера Пельтц відбулася 9 квітня в родинному маєтку нареченої в Палм-Біч (Флорида). Усього на церемонії були присутні майже 600 гостей.

Кутюрну сукню для нареченої створив особисто креативний директор Valentino П’єрпаоло Панчоллі. Дві зустрічі в Римі, дві примірки в Америці, дві години ручної вишивки і майже рік роботи над іншими деталями знадобилися для того, щоб стилістка Пельтц Леслі Фрімар залишилася задоволеною сукнею і назвала її найкрасивішою серед тих, які їй доводилося коли-небудь бачити. Сукню наречена доповнила мереживними рукавичками, вуаллю та атласними туфлями із останньої колекції Versace. За макіяж Ніколи відповідала Кейт Лі, а за зачіску — Адір Абергель, який надихався Клаудією Шиффер.

Бруклін Бекхем разом із батьком Девідом та шаферами Крузом і Ромео були в кастомних смокінгах Dior роботи Кіма Джонса. Ланцюжок на піджаку Брукліна — подарунок від тестя.

Замість подарунків молодому подружжю батько Ніколи Нельсон попросив гостей зробити пожертви на підтримку України, про що оголосив під час своєї весільної промови.

 


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


3 найкращі вправи, які чудово знімають стрес


Читайте також
Популярні матеріали