Стала відома причина смерті дочки Елвіса Преслі

Деталі шокують

12 січня у віці 54 років з життя пішла єдина дочка Елвіса Преслі — Ліза-Марі Преслі. На той момент пресі була невідома причина смерті дочки короля рок-н-ролу. Однак за інформацією TMZ, яку виданню надало близьке до сім’ї Преслі джерело, Лізу-Марі вбило бажання схуднути та наркотики. Упродовж останніх місяців свого життя вона приймала пігулки для зниження ваги, а також знову стала вживати наркотики.

Ліза-Марі на премії «Золотий глобус» 10 січня 2023 року

За словами інсайдера, жінка була одержима ідеєю виглядати якнайкраще на червоному хіднику заходів з нагоди виходу фільму про її батька. Так, за два місяці до церемонії «Золотий глобус» Ліза-Марі вирішила зробити пластичну операцію. А ось позбавитися небажаної ваги вона намагалася за допомогою пігулок. За шість тижнів жінка схудла приблизно на 20 кілограмів.

Джерела розповідають, що незадовго до смерті Преслі, яка багато років боролася із залежністю, повернулася до вживання опіоїдів. 

Вранці 12 січня, в день своєї смерті, Ліза скаржилася на біль у животі. Потім у жінки сталася зупинка серця. Її доправили до лікарні, але врятувати дочку Елвіса не вдалося. Наразі офіційну причину смерті артистки не оголошували, адже ще немає результатів токсикологічної експертизи.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали