У США померла єдина дочка Елвіса Преслі

Трагічна новина

У США пішла з життя єдина дочка Елвіса Преслі, Ліза-Марі Преслі. Жінці було 54 роки. Спадкоємиця короля рок-н-ролу померла в одній з лікарень Лос-Анджелеса. Сумну звістку повідомило агентство The Associated Press із посиланням на матір помершої Прісциллу Преслі.

«З важким серцем я маю поділитися жахливою новиною про те, що моя прекрасна дочка Ліза-Марі покинула нас. Вона була найпалкішою, найсильнішою і найлюблячишою жінкою, яку я коли-небудь знала… Ми просимо про конфіденційність, намагаючись впоратися з цією глибокою втратою. Дякую за любов і молитви. Поки що жодних коментарів не буде», — заявила Преслі.

Незадовго до смерті доньки Прісцилла Преслі написала у Twitter, що Лізу-Марі доправили до лікарні Лос-Анджелеса. За даними ЗМІ, причиною смерті Лізи-Марі стала зупинка серця.

Нагадаємо, що Ліза-Марі продовжила справу батька і також займалася музикою. За життя Ліза-Марі випустила три музичні альбоми. Артистка була заміжньою за попкоролем Майклом Джексоном та голлівудським актором Ніколасом Кейджем. Вона народила чотирьох дітей. У 2020 році її син Бенджамін наклав на себе руки.

Лізі-Марі було чотири роки, коли її батьки розлучилися, і дев`ять — коли помер її батько.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали