Соборність духу: в Києві відбудеться фестиваль актуальної культури

Час знайомитися з українськими митцями

У Києві 21 та 22 січня відбудеться фестиваль актуальної культури, присвячений Дню Соборності. Це колаборація від мистецьких проєктів «Пожежа», «На часі», «ARSENAL XXII» та бару «Вогник». 

Фестиваль культури

«Образ однієї, єдиної, нероздільної, вільної, самостійної України "від гір карпатських аж по кавказькі" став національним ідеалом, на якому зійшлися політичні сили України початку XX ст. І нині ідея соборності лишається інтегральним фактором та чи не єдиним незмінним положенням програмних цілей національно-визвольного руху. Цей день є вкрай важливим для єднання та спільної синергії творчих угрупувань задля візіонерства, котре є необхідною передумовою для уявлення та побудови майбутнього», — діляться організатори в Telegram-каналі «На Часі».

​​Протягом дводенного фестивалю гості зможуть відвідати музичні виступи як легендарних «Аква Віта», the unsleeping, так і представників молодої сцени — badwo7h, dobryva, the lazy jesus, oi fusk та інших. Окрім масштабної музичної програми організатори підготували лекції про сучасне українське кіномистецтво та соціальні тренди. 

Також на благодійному тату-марафоні від Acupuncture Kyiv тату-волонтери на чолі з організатором ініціативи Sasha_animal робитимуть татуювання за донат для ЗСУ.

Про організаторів:

«Пожежа» — мистецький проєкт, який має на меті просувати сучасну українську культуру та її представників: знайомити слухачів із сучасним музичним мистецтвом та відкривати українських митців та артистів.

«На часі» — благодійний мистецький захід-фестиваль, що підтримує творчі об’єднання стрічкоткацької фабрики на Подолі.

«ARSENAL XXII» — метакультурна платформа для імпровізацій, перформансів та творчих колаборцій. 

«​​Вогник» — бар дивних людей, зона комфорту та місце, яке можна назвати другим домом. 

Коли: 21 та 22 січня, 14:00–22:00
Де: Вулиця Князів Острозьких, 2
Скільки: Перші 100 квитків  — 250 гривень
Далі — 350 гривень
Після оголошення всієї програми — 450 гривень
На вході — 500 гривень
18+


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали