Сила свободи: INTERTOP та UNITED24 випустили благодійну колекцію

Увесь прибуток від продажу буде спрямований на підтримку ЗСУ

 

INTERTOP Fashionshop спільно з фандрейзинговою платформою UNITED24 випустили лімітовану благодійну колекцію, до якої увійшли футболки, худі та шопери зі слоганом UNITED24 The Power of Freedom та вишитим українським прапором. Увесь прибуток від продажу буде спрямований на підтримку ЗСУ.

«Після того як президент Володимир Зеленський записав звернення у футболці зі слоганом UNITED24 The Power of Freedom, ми отримали сотні листів від наших донорів та людей, які підтримують Україну, — говорить координаторка UNITED24 Ярослава Гресь. — Усі питали, де можна придбати таку саму, щоб висловлювати свою позицію та розділяти з Україною її боротьбу за свободу. Ми вдячні INTERTOP за ідею створення спільної колекції та сподіваємося побачити такі футболки, худі та сумки в багатьох країнах».

Усі речі пошиті в Україні — таким чином INTERTOP підтримав вітчизняні виробництва. Вартість худі The Power of Freedom складає 1599 грн, футболки — 399 грн, а шопера — 499 грн. Колекція вже доступна за посиланням на INTERTOP.UA, а також у мобільному застосунку і в магазинах мережі.

«Українці наразі об’єдналися заради спільної мети — перемогти ворога та підтримати наших захисників. INTERTOP Ukraine як головний український фешн-ритейлер використовує різні формати допомоги українським героям. Цього разу ми вирішили випустити лімітовану благодійну колекцію спільно з платформою UNITED24. Речі із цього дропу уособлюють силу свободи, наш незламний дух та віру в українську армію і народ. А маленький прапорець України, вишитий на футболці й худі, розміщений поруч із серцем, адже, де б ви не були, Україна завжди займатиме в ньому особливе місце», — коментує Марія Самплавська, CMO INTERTOP Ukraine.


Реклама

Популярні матеріали

Найкращі образи зірок на afterparty церемонії «Оскар»


Прості булочки з маковою начинкою


Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Читайте також
Популярні матеріали