Шерон Стоун страждає від переслідувань

Це змушує зірку та всю її сімʼю боятися

Уже протягом двох років Шерон Стоун та її родина живуть у страху через переслідування. Сталкера, яким виявився ветеран спецпідрозділу угорської армії Сандор Борос, помітили CCTV біля будинку 62-річної сестри Шерон. Пізніше він написав акторці листа, у якому розповів, що також був біля будинку її брата Майкла. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Шерон Стоун

«На жаль, біля воріт (відеодзвінок) охоронець не впізнав, хто я. Він не хотів викликати Келлі (сестру Шерон. — Ред.), щоб поговорити з нею з дому. Можливо, він думав, що я якийсь там злочинець!!! Тоді в мене не лишилося жодного вибору. Я пішов до дому Майкла. Майкл відкрив мені двері, і я спробував пояснити йому свою ситуацію та запитав адресу Шерон у Лос-Анджелесі, щоб поговорити з нею. Він був грубим… Коли я запитав про Шерон, Майкл хотів викликати поліцію! Він також думав, що я злочинець».

У своїх листах, які він підписує «Твій Сандор xoxox», чоловік запевняє, що Шерон була його нареченою у 1987 році. За його словами, у 1988 році у них народився син Джейсон Стоун, який пізніше загинув унаслідок нещасного випадку.

Шерон Стоун

«Я навіть не отримав свідоцтво про смерть!!! Я маю знати все про його смерть», — написав сталкер у листі 15 жовтня.

Зазначимо, що у березні Шерон Стоун втратила половину своїх статків.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Оспівування краси жіночого тіла в творчості Ненсі Дожаки


Читайте також
Популярні матеріали