Шерон Стоун втратила половину своїх статків

Не могла стримати сльози

У житті всесвітньовідомої акторки Шерон Стоун настав складний період. У цьому вона зізналася, виголошуючи промову під час отримання нагороди «Мужність» на благодійній акції «Незабутній вечір» від Жіночого фонду дослідження раку. Видання The Hollywood Reporter розповідає, що виступ Шерон був емоційним від початку й до кінця: він викликав у присутніх сльози та сміх, а завершився оваціями.

Шерон Стоун

«Сьогодні ввечері я принесла декілька нотаток. Зазвичай я просто виговорююся, тому що, як ви добре знаєте, мені начхати», — промовила акторка, й ці слова стали вірусними у Мережі.

Свій час на сцені Шерон Стоун використала для того, щоб вшанувати інших лавреаток, розповісти про свій досвід боротьби з раком і закликати людей спрямовувати кошти на благодійність.

Шерон Стоун

«Я знаю, що взятися і зрозуміти, як надіслати гроші, може бути важко. Я технічний ідіот, але я можу виписати довбаний чек. Для цього теж потрібна сміливість, я ж знаю, що відбувається. Я тільки-но втратила половину своїх грошей через банківські проблеми, але я все-таки тут», — сказала Стоун.

Хоча Шерон не надала деталей, журналісти The Hollywood Reporter вказують, що її заява була зроблена незабаром після краху Silicon Valley Bank. Банківські акції постраждали, а багато ринків хиталося навіть після того, як регулятори вжили заходів, щоб зменшити наслідки та уникнути ефекту доміно.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали