Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Що стало причиною розриву стосунків Кім Кардаш’ян та Піта Девідсона

Кінець історії кохання

Кім Кардаш’ян та Піт Девідсон розійшлися після 9 місяців стосунків. Причиною їхнього розриву стала різниця у віці. Про це повідомляють інсайдери Page Six.

«Піту 28, а Кім 41 — зараз вони просто на дуже різних стадіях у своєму житті», — каже інсайдер.

«Піт абсолютно спонтанний та імпульсивний і хоче, щоб вона полетіла до Нью-Йорка або куди завгодно, — додає джерело. — Але у Кім четверо дітей, і це не так просто. Їй потрібно зосередитися на дітях».

Джерело також повідомляє, що Кардаш’ян, яка керує кількома бізнесами та бере участь у реаліті-шоу про свою родину, була «повністю виснажена цими стосунками та іншими подіями, що відбуваються в її житті».

«Коли Кім з кимось іншим, Каньє може створити проблеми з дітьми. Він намагається розділяти і володарювати. Він не може нічого із цим вдіяти. Кім справді віддана мати, і її діти завжди будуть для неї на першому місці. Вона хоче і потребує гармонії вдома та у своєму житті», — говорить джерело.

Кім та Піт познайомилися в жовтні 2021 року, коли Кардаш’ян була ведучою Saturday Night Live, і почали офіційно зустрічатися наступного місяця. Їхній роман був яскравим. На публіці пара не приховувала своїх стосунків, з’являючись на червоних хідниках разом та з теплотою відгукуючись одне про одного в інтерв’ю.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали