Творці «Весільного спадку» відкрили доступ до повнометражної документальної стрічки. У ній вони розповідають про українські весільні обряди 8 регіонів України кінця ХІХ — середини ХХ століття.
Творці також зібрали цікаві факти про проєкт, покликаний надихати сучасних молодят на втілення традицій своїх предків:
- «Весільний спадок» є продовженням діджитал-циклу «Спадок», який транслювали під час відкриття Євробачення в Києві. Він став першим в історії Amazon діджитал-проєктом зі Східної Європи.
- «Весільний спадок» є першим в історії українського кінематографу повнометражним фільмом про традиційне українське весілля.
- Усе костюми, показані у стрічці, є автентичним національним вбранням, яке ретельно зберігається у приватних колекціях людей з різних куточків країни.
- Під час створення фільму автори використали щонайменше одну тонну автентичного одягу та прикрас.
- Понад 6 місяців тривала експедиція для збору унікального автентичного матеріалу.
- До участі у проєкті залучили експертів, які багато років займаються дослідженням української культури. Серед них Марія Квітка, Володимир Щирба, Олена Дідик, Ігор Перевертнюк, Олександра Сторчай та інші. Це дозволило максимально широко висвітлити весільну традицію України.
- Весільна музика, співи та музиканти — ще одна важлива складова роботи над «Весільним спадком». Під час зйомок було знайдено та записано унікальні пісні та приспівки з 8 регіонів України, відтворених у фільмі.
- У зйомках реконструкцій весільних обрядів взяла участь 131 людина.
Окрім естетичної та пізнавальної проєкт «Весільний спадок» відіграє важливу культурно-просвітницьку роль, адже відкриває світові розмаїту культуру українців. За допомогою сучасних аудіовізуальних рішень автори фільму відтворили автентичну весільну традицію 8 областей України: Київської, Черкаської, Чернігівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Харківської, Рівненської та Чернівецької.