Саша Маслов та Юрій Андрухович стали новими героями проєкту «МОЇ» від Guzema Fine Jewelry

Цінність та важливість української мови

Ювелірний бренд Guzema Fine Jewelry продовжує просвітницький проєкт «МОЇ», присвячений українській мові та її ролі для кожного. Героями двох наступних відео стали український фотограф Саша Маслов та поет і прозаїк Юрій Андрухович. 

Guzema Fine Jewelry

«У часи відважної боротьби за незалежність України голосом видатних культурних та літературних діячів ми розповідаємо про символізм, закарбований у нашій мові», — ділиться команда Guzema Fine Jewelry.

«МОЇ» — це водночас наснажливі та освітні відео і лінійка прикрас: підвісок, у якому викарбувано літеру «Ї», а також нові айтеми — брошка з білого та жовтого золота, сережки та кольє з діамантами. 

Вперше брошку презентовано в кадрі ролика з українським поетом, прозаїком, перекладачем та есеїстом Юрієм Андруховичем — епізод було знято в його рідному Івано-Франківську. У відео Андрухович розмірковує про роль української, а також зачитує вірш власного авторства, що був написаний, коли його доньці було 4 роки.

Юрій Андрухович

Ще в одній серії «МОЇ» фотограф Саша Маслов розмірковує про мову в рідному Харкові. Саша, монолог якого знято на фоні пошкоджених харківських будинків, розповідає про свідомий перехід на українську ще у 2012 році. Він порушує тему штучного позбавлення українців їхньої рідної мови, а також процесу її справедливого повернення. 

Саша Маслов

Відео опубліковані на Instagram-сторінці бренду. Прикраси можна придбати у бутику та на сайті Guzema Fine Jewelry.


Реклама

Популярні матеріали

Найкращі образи зірок на afterparty церемонії «Оскар»


Прості булочки з маковою начинкою


Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Читайте також
Популярні матеріали