Saint Javelin — благодійна ініціатива, мерч якої є навіть у Володимира Зеленського

Організація зібрала вже понад 2 мільйони доларів

Saint Javelin — благодійна ініціатива, якій вже вдалося зібрати понад 2 мільйони долларів на підтримку України. Ці гроші передаються міжнародним благодійним організаціям, таким як 2402.org, Help Us Help та Red Cross Ukraine. Окрім того, організація власноруч займається благодійністю. Наприклад, закуповує грузовики, одяг та допомагає сім’ям, що постраждали від війни.

Saint Javelin

Saint Javelin була започаткована канадійським журналістом Крістіаном Борисом, який ще до початку повномасштабного вторгення багато писав про Україну для BBC, Vice, CBC та інших ЗМІ.

«24 лютого я не зміг сидіти осторонь, спостерігаючи, як бомби падають на мої улюблені міста України. Після цього, я вирішив присвятити себе фандрейзингу на всі 100%», – коментує засновник Saint Javelin.

Одяг із зображенням Saint Javelin став популярним в усьому світу, а інстаграм-сторінка організації зібрала вже понад 50 тисяч підписників. Після двох місяців успішного збору коштів, футболки Saint Javelin потрапили і до Олексія Резнікова та Володимира Зеленського.

«Я зустрівся з паном Міністром завдяки нашому спільному другу. Він хотів отримати футболку особисто, а також зробити селфі. Так ми і поступили, а ще я взяв з собою футболки для пана Президента та Міністра оборони Естонії, що приїжджав того дня. Коли я дав футболку для Володимира Зеленського, Резніков сказав “О, чудово! Я як раз з ним бачусь пізніше”», — згадує свою зустріч з Міністром Оборони України Крістіан Борис.

Ініціатива продовжує розвиток та збір коштів на підтримку України. В інтернет-магазині Saint Javelin постійно оновлюється асортимент благодійних сувенірів: футболки, худі, стікери та багато іншого.

Нагадаємо, що в Україні створили благодійний проєкт «Понад усе» для реабілітації постраждалих від війни.


Реклама

Популярные материалы

10 новинок на літо від українських брендів


Правильні дії під час та після атаки


Схуднути за 7 днів: ефективне та просте тренування


Читайте також
Популярні матеріали