Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

В Україні створили благодійний проєкт «Понад усе» для реабілітації постраждалих від війни

До нього вже долучилися Андрій Ярмоленко та Олександр Зінченко

Гуманітарна допомога, пошук і доставка військової амуніції — ці надважливі завдання від початку вторгнення успішно виконують волонтери, спеціальні фонди та держава. Однак не менш важливими під час війни є фізична та психологічна реабілітація постраждалих від російської агресії.

В Україні створили благодійний проєкт «Понад усе» для реабілітації постраждалих від війни

Кількість жертв, на жаль, зростає з кожним днем, тож благодійний проєкт «Понад усе» взяв на себе місію допомагати дітям і дорослим із відновленням. Фізичні вправи, масажі, робота зі спеціалістами різних профілів, вправи у воді, психологічна підтримка — обов’язкові етапи. Проєкт також допомагає з протезуванням, веде перемовини з українськими фахівцями та іноземними партнерами з Польщі.

Головне завдання зараз — зібрати кошти для оплати медикаментів, протезування, роботи лікарів та заручитися максимальною підтримкою. На утримання однієї людини за весь період лікування потрібно в середньому 2-3 тисячі доларів з проживанням, харчуванням, медикаментами та доглядом, а проходити реабілітацію може близько сотні людей одночасно.

Реабілітація для постраждалих від війни

До проєкту вже приєдналися Міжнародний благодійний фонд «Справедливість», «Українська спортивна клініка», «Resort Medical Park», професійні лікарі, психологи та реабілітологи. Пацієнтам зможуть робити гемодіаліз, МРТ, КТ, аналізи від мережі лабораторій, а клініка жіночого здоров’я надаватиме фізичну допомогу жертвам сексуального насилля. Також у команді «Понад усе» є пластичний хірург, який оперуватиме постраждалих від опіків та осколкових поранень обличчя.

Ініціативу вже підтримали відомі спортсмени, серед яких Олександр Шовковський, Андрій Ярмоленко та Олександр Зінченко.

Для подання заявки на отримання професійної фізичної та психологічної допомоги необхідно заповнити спеціальну форму на сайті.

Нагадаємо, що раніше компанія Inscience.Io та UNICEF Ukraine запустили проєкт «Важливо як ніколи», де лікарі та вчені разом із лідерами думок ділитимуться важливою та перевіреною інформацією про фізичне та ментальне здоров’я в умовах війни.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали