Не тільки ромкоми: 5 драматичних фільмів із Різ Візерспун

Сьогодні головна білявка Голлівуду святкує 47-річчя

Сьогодні головна білявка Голлівуду Різ Візерспун святкує своє 47-річчя. Її обожнюють за роль у «Білявці в законі» та безлічі романтичних комедій, які неможливо уявити без фірмової посмішки та легкості акторки. Однак у доробку зірки є також величезна кількість драматичних ролей, які зовсім по-новому розкривають її талант. Сьогодні згадуємо саме такі.

«Дика», 2014

Молода письменниця Шеріл Стрейд (Різ Візерспун) переживає важкий період у житті: її мати померла, а шлюб закінчився розлученням. Аби знову повернути сенс життя і саму себе, головна героїня вирушає в довгу пішу подорож через Каскадні гори, де їй доведеться боротися не лише із собою, а й зі стихією. Фільм отримав номінації на безліч престижних нагород, зокрема, дві на премію «Оскар» за найкращу жіночу роль (Різ Візерспун) та найкращу жіночу роль другого плану (Лора Дерн), а також на премію «Золотий глобус» за найкращу драматичну жіночу роль (Різ Візерспун).

«Брехня задля порятунку», 2014

Декілька африканських дітей, чиї батьки загинули внаслідок війни у Судані, потрапляють до США. Адаптуватися на новому місці, забути про жахи війни та розпочати нове життя біженцям допомагає американка Керрі Девіс (Різ Візерспун).

«Води слонам», 2011

Якоб вчиться на ветеринара, однак після смерті батьків він кидає все і приєднується до мандрівної циркової трупи. Герой доглядає за тваринами та з часом закохується в приборкувачку тварин Марлену (Різ Візерспун). Вони зближуються, доглядаючи за новою мешканкою цирку, слонихою, однак Марлена заміжня, а з її чоловіком точно не варто мати справу.

«Ярмарок марнославства», 2004

Донька збіднілого художника та оперної співачки Ребекка Шарп намагається всіма правдами та неправдами пробити собі дорогу у вищий світ. Фільм показує двадцятирічний відрізок життя героїні. Чи вдасться їй отримати те, про що вона мріє?

«Жорстокі ігри», 1999

Себастьян та його зведена сестра Кетрін звикли гратися чужими долями. Черговою жертвою їхніх інтриг стає донька директора місцевого коледжу Аннет (Різ Візерспун). Хлопець має спокусити дівчину, за що Кетрін подарує йому ніч кохання. Якщо ж Себастьян програє, зведена сестра отримає його автомобіль. Однак у процесі зваблення все починає йти не за планом.


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали