Режисерка Ґрета Ґервіґ очолить журі Каннського кінофестивалю 2024 року

Історична подія

Американська режисерка Ґрета Ґервіґ стане головою журі Каннського кінофестивалю 2024 року. Про це повідомляє видання Variety. Ґервіґ стане першою американською режисеркою, яка очолить журі Каннського кінофестивалю. Окрім цього, 40-річна режисерка буде наймолодшою жінкою на цій посаді з часів Софі Лорен, якій був 31 рік, коли вона очолювала журі Каннського фестивалю у 1966 році.

«Я люблю фільми — люблю їх знімати, люблю ходити на них, люблю говорити про них. Для мене, як для кіномана, Канни завжди були вершиною того, якою може бути універсальна мова кіно. Перебувати в місці вразливості, в темному кінотеатрі, наповненому незнайомцями, за переглядом абсолютно нового фільму — це моє улюблене місце. Я приголомшена та схвильована тим, що стала президентом журі Каннського кінофестивалю. Не можу дочекатися, щоб побачити, які подорожі чекають на всіх нас!» — сказала режисерка в офіційній заяві.

Президент Каннського фестивалю Айріс Кноблох та генеральний делегат Тьєррі Фремо зазначили, що вибір був очевидним.

«Ґрета Ґервіґ сміливо втілює оновлення світового кінематографа, для якого Канни щороку є і предтечею, і рупором. Вона також є представницею епохи, яка руйнує бар`єри та змішує жанри, тим самим підносячи цінності інтелекту та гуманізму», — зазначили вони.

Відкриття 77-го Каннського кінофестивалю відбудеться 14 травня. Він триватиме до 25 травня.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Оспівування краси жіночого тіла в творчості Ненсі Дожаки


Читайте також
Популярні матеріали