Рейчел Зеглер, Гантер Шафер та інші на прем'єрі фільму «Голодні ігри: балада про співочих пташок і змій» у Лондоні

Гучна кіноподія

В Лондоні відбулася світова прем`єра блокбастера «Голодні ігри: балада про співочих пташок і змій». На червоному хіднику у прямому сенсі сяяли режисер Френсіс Лоуренс та зірки Рейчел Зеглер, Том Блайт, Гантер Шафер, Джош Андрес Рівера та інші.

Стрічка є однойменною екранізацією бестселера Сюзанни Коллінз, яка також є автором оригінальної книжкової трилогії. Сюжет розвивається за 64 роки до історії Кітнісс Евердін (Переспівниці) у виконанні оскарівської лауреатки Дженіфер Лоуренс та розповідає про події Десятих ювілейних «Голодних ігор», молодість майбутнього диктатора Панема Коріолана Сноу та його перше й останнє кохання — першу «Переспівницю» Люсі Грей-Берд.

Подія є важливою не тільки для фанатів «Голодних ігор», а й для усієї кіноіндустрії, тому що стала першою у своєму роді за останні 4 місяці. Нагадаємо, що майже всі великі стрічки, які вийшли у другій половині 2023 року не отримали промо через наймасштабніший страйк Профспілки голлівудських акторів, який тривав 118 днів.

Каст блокбастера висловив захват від кінця страйку та вже прагне продовжити участь у нових великих проєктах. Але головною темою вечора, звісно, стали «Голодні ігри».

Так, режисер Френсіс Лоуренс зазначив, що авторка оригінальної книжкової серії Сюзанна Коллінз створила історію, яка «багато в чому схожа на історію перших «Голодних ігор» і яка дозволила залучити до знімання екранізації «свіжі таланти... і оточити їх акторами-ветеранами».

Рейчел Зеглер, яка грає Люсі, схарактеризувала цю роль як «приголомшливу в кращому значенні цього слова».

«Мені доводилося виконувати трюки самотужки. Мені доводилося тримати живих тварин, співати, танцювати, плакати, тікати, рятуючи своє життя. Це приголомшливо», — сказала вона.

Поділився враженнями й виконавець головної ролі — зірковий Том Блайт, який зіграв майбутнього диктатора Коріолана Сноу: «Це персонаж, про якого люди думають, що вже знають його. Коріо, безумовно, ненавидять, але люди люблять його ненавидіти».

Стрічка «Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій» виходить на українські екрани вже 16 листопада й буде доступною також у преміальних форматах IMAX та 4DX.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали