Про шалену популярність, «Ейфорію» та нову роль у «Голодних іграх». Ексклюзивні коментарі Гантер Шафер для ELLE.UA

Нова ікона моди та кіно

Гантер Шафер — американська акторка, яка відома як зірка культового шоу «Ейфорія», — дебютує на великому екрані відразу в одному з найбільших блокбастерів року: «Голодні ігри: Балада про співочих пташок змій». Шафер грає Тигріс Сноу — кузину та довірену особу Коріолана Сноу у приквелі режисера Френсіса Лоуренса. Фільм, який розповідає про сім’ю Сноу після того, як вони втратили гроші та владу у післявоєнному Капітолії під час 10-х щорічних Голодних ігор, вийде у світовий прокат 16 листопада 2023 року.

Спеціально до виходу фільму ми зібрали для вас найкращі цитати акторки, моделі та художниці, що змусять вас по-новому подивитись на цю молоду жінку, яка стрімко стає новою культовою іконою.

Про свою героїню Тигріс Сноу:

«Вона вірить у свого кузена Коріо. Тигріс гадає, що він може пройти весь шлях у світі Капітолія і навіть у Голодних іграх і при цьому залишатися хорошою людиною. Її віра в Коріо настільки сильна, що, я думаю, глядачі відчують те саме. Ми всі вболіваємо за те, щоб він зробив правильні речі».

Про Нью-Йорк:

«Мені подобається бути у Нью-Йорку. Мені подобається моя спільнота тут. Перебування в Лос-Анджелесі зробило мене більш зацікавленою у захисті тих довгострокових відносин та дружби, які я встановила за цей час».

Про шалену популярність після виходу «Ейфорії»:

«Від виходу в ефір першого епізоду до мого першого мільйона підписників у Instagram пройшов приблизно місяць Звичайно, це були величезні зміни. Ніхто насправді не знав, чи шоу буде таким успішним. Це дивно, бо я думала, що після першого сезону ситуація вирівняється, але у другому сезоні ажіотаж став ще більшим».

Про творця «Ейфорії» Сема Левінсона:

«Я завжди кажу, що Сем був моїм найкращим учителем, моєю школою акторської майстерності. Мені довелося навчатися на ходу, а це складно зробити перед мільйонами людей».

Про партнерство з Prada та зустріч з Міуччею Прада:

«Я зустріла Міуччу Прада, коли брала участь у показі Miu Miu. Зараз ми спілкуємося, вона неймовірно крута».

Про рекламну кампанію парфюму Angel Elixir від Mugler:

«Для мене було великою честю, що мене запросили. Я відвідала кілька показів Кейсі [Кадвалладера, креативного директора Mugler], а потім, коли вони розповіли мені про цю можливість і про їхню концепцію реклами, я була вкрай схвильована».

Про свої відносини з партнером по шоу «Ейфорія» — актором Домініком Файком:

«Я думаю, що ми можемо стати захистом одне для одного. Я дізналася багато нового про те, які зусилля потрібні для того, щоб підтримувати стабільні та здорові стосунки. Тому що так воно і є, особливо у нашому світі. Але, на мій погляд, воно того варте».

Про акторську професію:

«Робота актора — це спроба імітувати повноцінне життя. Деякі люди можуть сказати, що це не допомагає мені стати сильною акторкою, але саме так я вчилася грати. Я все ще вчуся, а також встановлюю нові, власні межі».

Про плани на життя та роботу:

«Я хочу прожити довге життя як художник, у якій би формі це не виявлялося. Єдине, у що я вірю, — це еволюція того, як я створюю мистецтво. Це те, що постійно зростає в мені. Але жодного плану немає. Я не прив`язана до однієї кар`єри. Я хочу робити все. Мені дуже пощастило, що я маю місце та ресурси, щоб просто пробувати щось нове і дивитися, чи приживеться воно».

Про відносини з людьми:

«Тепер я мушу бути екстравертом. Спочатку це було важко, але мені вдалося створити неймовірні дружні стосунки та зв`язки з людьми, які розвиваються з неймовірною швидкістю, оскільки ми часто перебуваємо у таких інтимних ситуаціях. Один із моїх улюблених способів познайомитися з людьми — це зробити щось разом, наприклад просто малювати в одній студії».

Про очікування людей від її роботи:

«Я знаю, що більша частина моєї роботи буде представлена світу і мені доведеться мати справу з реакцією людей — гарною та поганою. Тому я зрозуміла, що важливо створювати речі, які, можливо, ніколи не побачать світ».

Про любов до живопису:

«Зараз я починаю більше думати про історії, але боюся втратити зв`язок з образотворчим мистецтвом. Багато людей говорили мені ніколи не переставати малювати, і я цілком погоджуюся з цим. Але я також відчуваю, що не можу боротися із цими змінами, які продовжують відбуватися».

Про відносини з партнеркою по шоу «Ейфорія» Зендаєю:

«У реальному житті ми близькі, і в нас дуже мила, м`яка, любляча дружба».


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Оспівування краси жіночого тіла в творчості Ненсі Дожаки


Читайте також
Популярні матеріали