«Нема Кена без Барбі»: Раян Ґослінґ прокоментував відсутність номінацій на «Оскар» у Ґрети Ґервіґ та Марґо Роббі

Кінострічки нема в категоріях «За найкращу режисуру» та «Найкраща акторка»

Раян Ґослінґ отримав номінацію на «Оскар» за найкращу чоловічу роль другого плану у фільмі «Барбі», проте відреагував на відсутність Ґрети Ґервіґ у категорії «Найкращий режисер» та Марґо Роббі в категорії «Найкраща жіноча роль» серед оголошених номінантів. Про це повідомляє Variety.

За словами Раяна Ґослінґа, «…немає Кена без Барбі, і немає фільму "Барбі" без Ґрети Ґервіґ і Марґо Роббі».

«Це велика честь — отримати номінацію у цій категорії поруч з видатними колегами та в році, в якому вийшла така кількість чудових фільмів. Ніколи не думав, що скажу це, проте я пишаюся тим, що отримав номінацію за роль пластикової ляльки на ім`я Кен. Але немає Кена без Барбі, і немає фільму "Барбі" без Ґрети Ґервіґ і Марґо Роббі — двох людей, які більше за всіх відповідали за створення цього історичного та всесвітньо відомого фільму. Ніхто з учасників не отримав би визнання без таланту, витримки та геніальності цих жінок», — зазначив актор.

Роботу жінок визнали в інших категоріях: Ґрета Ґервіґ у співавторстві з Ноа Баумбаком  отримала номінацію в «Найкращому адаптованому сценарії», а Марґо Роббі — як продюсерка в «Найкращому фільмі». Але те, що їх не вказали в номінаціях за найкращого режисера та акторку, стало чи не найбільш обговорюваною темою після оголошення номінантів. 

«Сказати, що я розчарований тим, що вони не номіновані у відповідних категоріях, буде применшенням», — прокоментував Раян Ґослінґ.

Однак актор відзначив, що його колега Америка Феррера номінована на найкращу жіночу роль другого плану у фільмі «Барбі». Він повідомив, що радіє за неї та інших людей, які зробили свій внесок у створення фільму.

Нагадаємо, 23 січня у США оголосили номінантів на премію «Оскар». Лідером серед фільмів став «Оппенгеймер», за ним — «Бідолашні створіння» та «Вбивці квіткової повні». Кінострічка Ґрети Ґервіґ «Барбі», в якій головну героїню зіграла Марґо Роббі, отримала 8 номінацій. 

На «Оскар» також претендуватиме фільм «20 днів у Маріуполі» про початок повномасштабної російсько-української війни. 


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали