«Нема Кена без Барбі»: Раян Ґослінґ прокоментував відсутність номінацій на «Оскар» у Ґрети Ґервіґ та Марґо Роббі

Кінострічки нема в категоріях «За найкращу режисуру» та «Найкраща акторка»

Раян Ґослінґ отримав номінацію на «Оскар» за найкращу чоловічу роль другого плану у фільмі «Барбі», проте відреагував на відсутність Ґрети Ґервіґ у категорії «Найкращий режисер» та Марґо Роббі в категорії «Найкраща жіноча роль» серед оголошених номінантів. Про це повідомляє Variety.

За словами Раяна Ґослінґа, «…немає Кена без Барбі, і немає фільму "Барбі" без Ґрети Ґервіґ і Марґо Роббі».

«Це велика честь — отримати номінацію у цій категорії поруч з видатними колегами та в році, в якому вийшла така кількість чудових фільмів. Ніколи не думав, що скажу це, проте я пишаюся тим, що отримав номінацію за роль пластикової ляльки на ім`я Кен. Але немає Кена без Барбі, і немає фільму "Барбі" без Ґрети Ґервіґ і Марґо Роббі — двох людей, які більше за всіх відповідали за створення цього історичного та всесвітньо відомого фільму. Ніхто з учасників не отримав би визнання без таланту, витримки та геніальності цих жінок», — зазначив актор.

Роботу жінок визнали в інших категоріях: Ґрета Ґервіґ у співавторстві з Ноа Баумбаком  отримала номінацію в «Найкращому адаптованому сценарії», а Марґо Роббі — як продюсерка в «Найкращому фільмі». Але те, що їх не вказали в номінаціях за найкращого режисера та акторку, стало чи не найбільш обговорюваною темою після оголошення номінантів. 

«Сказати, що я розчарований тим, що вони не номіновані у відповідних категоріях, буде применшенням», — прокоментував Раян Ґослінґ.

Однак актор відзначив, що його колега Америка Феррера номінована на найкращу жіночу роль другого плану у фільмі «Барбі». Він повідомив, що радіє за неї та інших людей, які зробили свій внесок у створення фільму.

Нагадаємо, 23 січня у США оголосили номінантів на премію «Оскар». Лідером серед фільмів став «Оппенгеймер», за ним — «Бідолашні створіння» та «Вбивці квіткової повні». Кінострічка Ґрети Ґервіґ «Барбі», в якій головну героїню зіграла Марґо Роббі, отримала 8 номінацій. 

На «Оскар» також претендуватиме фільм «20 днів у Маріуполі» про початок повномасштабної російсько-української війни. 


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Вікторії Бекхем — 50! Еволюція стилю зірки


Читайте також
Популярні матеріали