Про першу леді Франції Бріжит Макрон знімуть серіал

Під назвою «Бріжит, вільна жінка»

Кіно- і телекомпанія Gaumont планує зняти телесеріал про життя першої леді Франції Бріжит Макрон. Про це 16 квітня повідомили у X (колишній Twitter) компанії, розповідає Le Parisien.

«Gaumont розробляє серіал під назвою Brigitte, une femme libre («Бріжит, вільна жінка») з шести 45-хвилинних епізодів», — йдеться в пресрелізі Gaumont.

Акторський склад поки невідомий, але сценарій напишуть Бенедикт Шарль та Олів`є Пупонно. Gaumont тримає сюжет у таємниці, але це буде серіал про життя дружини президента Франції. За словами одного зі сценаристів, серіал розпочнеться з першої зустрічі пари. Пані Макрон вперше зустріла свого нинішнього чоловіка, коли була вчителькою в його школі. Заявлена мета — простежити «романтичну траєкторію першої леді».

Ще не вирішено, чи буде серіал драматичним, чи документальним.

«Бріжит Макрон — захоплива персонажка, і ми хотіли підійти до неї в романтичному, майже мелодраматичному ключі, через романтичність її долі», — зазначає Бенедикт Шарль.

За словами видання, в оточенні першої леді заперечують причетність до серіалу: «Ми не беремо участі в цьому проєкті, про який дізналися сьогодні з преси».


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали