Принцеса Євгенія розповіла про своє головне правило у вихованні дітей

Його також дотримується Меган Маркл

Принцеса Євгенія, як і всі члени королівської родини, рідко дає інтервʼю, однак напередодні вона стала гостею подкасту White Wine Question Time. У розмові з ведучою Кейт Торнтон принцеса розповіла про насолоду від материнства, а також про правила, яких вона дотримується у вихованні дворічного Августа та чотиримісячного Ернеста.

Принцеса Євгенія

«Мої діти такі чудові. Огі — 2-річна петарда, але він слухається мене, я не знаю чому. І Ерні весь час посміхається, тому з ними справді легко. Вони чудові хлопці», — поділилася принцеса Євгенія.

Також принцеса зізналася, що, якби на Олімпійських іграх був турнір зі сну, вона могла б представляти на ньому Велику Британію та перемогти, і її сини успадкували цю рису.

«Мої хлопці перейняли цей талант: вони міцно сплять. Мені ніяково говорити це всім мамам, які слухають нас, але мої діти справді добре сплять».

Принцеса Євгенія

Окрім цього, принцеса Євгенія розповіла, що є «золоте правило», якого вона намагається дотримуватися у вихованні своїх синів, — Manners make the man («Манери формують чоловіка»).

Журналісти видання Hello! зазначили, що про застосування цього правила раніше в інтервʼю виданню The Cut розповідала Меган Маркл.

«Ми завжди кажемо сину: «Манери формують чоловіка». Манери, манери, манери, манери, манери», — поділилася герцогиня Сассекська минулого року.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали