Принц Гаррі заявив, що спілкувався з привидом матері

Містичні подробиці

Обговорення королівської сім’ї та мемуарів принца Гаррі не стихають, адже в них він ділиться найскандальнішими подробицями зі свого життя. Напередодні видання The Guardian повідомило, що в книжці герцог Сассекський розповів, як звертався до «жінки з силами», щоб зв’язатися з матір’ю, покійною принцесою Діаною.

Принц Гаррі

«Ти живеш тим життям, яким вона не змогла. Ти проживаєш те життя, яке вона хотіла для тебе», — розповіла жінка принцу Гаррі.

Скандальний герцог зізнався, що розумів ризик бути обманутим, коли йшов на зустріч із цією жінкою, проте все ж наважився, тому що її порекомендували «надійні друзі».

Принц Чарльз з принцесою Діаною та дітьми

Принц Чарльз (нині — Чарльз ІІІ) з принцесою Діаною та дітьми

«Коли ми сіли разом, я відчув довкола неї енергію».

Екстрасенс сказала йому, що вона також відчуває енергію довкола нього і що його мати поруч із ним. Гаррі згадує, що його шия потеплішала, а очі наповнилися сльозами. Тоді жінка розповіла, що принцеса Діана знає, що він «шукає ясності та відчуває збентеження», що у нього дуже багато запитань, але відповіді прийдуть із часом.

Гаррі дуже хотів повірити жінці, проте попросив у неї доказів. Підтвердженням правдивості слів екстрасенса стала історія про різдвяну ялинкову прикрасу, яку випадково розбив його син Арчі. За словами жінки, принцеса Діана знала про це, тому що була там.

Принцеса Діана

«Ваша мати каже щось про різдвяні прикраси. Від матері? Чи від бабусі? Щось впало? Зламалося? Ваша мати каже, що трохи сміялася з цього».

Принц Гаррі багато разів згадує у книжці про матір, її трагічну смерть і своє горе. Він також розповів, що неодноразово їздив через тунель у Парижі, в якому вона загинула, намагаючись зрозуміти, що сталося.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали