Принц Гаррі розповів, що відповіла Єлизавета II, коли він запитав її дозволу одружитися з Меган

Гаррі був спантеличений 

Перед тим як зробити пропозицію Меган Маркл, принц Гаррі мав отримати благословення королеви Єлизавети II.

38-річний герцог Сассекський згадує про цей емоційний момент у своїх мемуарах Spare («Запасний»). Принц Гаррі написав, що йому потрібно було отримати схвалення бабусі, перш ніж робити пропозицію своїй коханій у 2017 році. Про це пише видання People.

«Це не мало сенсу. Дорослий чоловік повинен питати у бабусі дозволу одружуватися? Я не міг пригадати, щоб Віллі питав, перш ніж освідчитись Кейт. Або мій кузен Пітер питав, перш ніж освідчитись своїй дружині Отем. Але я дійсно пам`ятаю, як Па питав дозволу, коли він хотів одружитися з Каміллою», — написав Гаррі у мемуарах. 

«У той час я не розумів абсурдності ситуації, коли 56-річний чоловік питає дозволу одружитися у своєї матері», — додав він.

Тому, як зазначають у People, Гаррі мав обрати вдалий момент для того, щоб поговорити з королевою. Це сталося під час поїздки до Сандрінгему наприкінці жовтня 2017 року.

«Поїздки на полювання завжди підіймають бабусі настрій. Можливо, вона була б більш відкритою для думок про кохання?» — писав Гаррі. 

Того дня Гаррі намагався знайти час, аби залишитися наодинці з бабусею, і лише наприкінці дня отримав таку нагоду.

«Я бачив, як вона чекала, коли я заговорю, і чекала терпляче. Її обличчя сяяло. Я кашлянув і сказав: "Бабусю, ти ж знаєш, що я дуже люблю Мег, і я вирішив, що хотів би попросити її вийти за мене заміж, і мені сказали, що я маю запитати твого дозволу, перш ніж я можу запропонувати їй це".

"Ти повинен?" — процитував принц Гаррі слова своєї бабусі. «Ну так, це те, що сказали мені Ваші співробітники, і мої також. Що я маю запитати Вашого дозволу», — згадав Гаррі. — «Я стояв зовсім нерухомо, нерухомий, як птахи в моїх руках. Я дивився на її обличчя, але воно було непроникне. Нарешті вона відповіла:  "Ну тоді, думаю, я маю сказати так"».

Гаррі спочатку був спантеличений і лише через декілька секунд зрозумів, що королева все ж дала згоду.  «Нарешті я зрозумів: вона каже "так". Вона дає дозвіл. Яка різниця, як вона це формулює, просто знай, коли прийняти "так" за відповідь, — написав він. — Тому я пробурмотів: "Добре. Добре, бабусю! Що ж. Приголомшливо. Дякую!"».

«Я хотів обійняти її. Я хотів обійняти її. Я не обійняв її. Я бачив її в Range Rover, а потім повернувся до Па і Віллі», — додав він.

 


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали